B.R.O - Rap w Polsce (prod. MłodyGrzech) - zajawka00:00:22

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: siemankomln
Zajawka utworu 'Rap w Polsce' nagranego przez B.R.O na bicie MłodegoGrzecha.
Kawałek powstał w związku z akcją RWP Records, o której więcej poniżej:

Otrzymujemy od Was każdego dnia mnóstwo maili, w których przesyłacie linki do swoich utworów bądź utworu w mp3 itp. Poziom jest różny, od rzeczy bardzo kiepski, przez średnie to naprawdę konkretnych utworów. Chcąc pomóc młodym raperom, producentom, dj'om, a także składom ruszamy z akcją 'RWP Records'.

Zanim skontaktujemy się z ludźmi, których już chcemy do tego zaprosić i ich 'wydać' w formie pomiędzy demem, a legalną płytą dostępną w sklepach, chcemy Wam pokazać jak to będzie wyglądać + zdobyć fundusze umożliwiające regularne 'promowanie' nowych twórców, tak aby przynajmniej w każdym miesiącu wychodził jeden krążek spod szyldu 'RWP Records'. W związku z tym zaprosiliśmy do współpracy B.R.O - jednego z najlepiej zapowiadających się polskich młodych raperów, oraz MłodegoGrzech - producenta, znanego m.in. z remixów Warszafskiego Deszczu, czyli krążka 'Przebiegi Piłokształtne'. Ci dwaj panowie przygotowali i nagrali w dniu dzisiejszym utwór pod tytułem 'Rap w Polsce', do którego zostanie nakręcony w najbliższych dniach teledysk i dopiero razem z wideo opublikujemy cały utwór (uwierzcie jest na co czekać). Singiel ten wraz acapellą oraz instrumentalem wytłoczymy w nakładzie 100 sztuk, z czego 90 trafi do sprzedaży. Za pieniądze uzyskane ze sprzedaży będziemy produkować krążki następnych artystów zaproszonych do naszej akcji 'RWP Records'. Singiel będzie wydany w dokładnie takiej formie jaką przewidujemy do następnych pozycji - dzięki czemu będziecie widzieli czy warto się zgłosić do naszego projektu.

Pytacie co Wam może dać udział w akcji 'RWP Records'? Szansę pokazania swoich umiejętności szerszemu gronu odbiorców, wydanie swojego materiału w wersji fizycznej z okładką itp., pojawienie się informacji o Twojej twórczości w mediach hip-hopowych i nie tylko (dla zaproszonych do 'RWP Records' negocjujemy patronaty medialne oraz rozsyłamy informacje prasowe do szerokiej bazy mediów), a także pieniądze - cały dochód ze sprzedaży Waszego krążka trafia do Was - bez ściemy!

Co Wy na to?

https://www.facebook.com/RapwPolsce

Komentarze