Zapomnieli że są NA ŻYWO i zrobili TO!00:11:49

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: PaFi
STYL COMIC - https://bit.ly/PaFiComicMerch
STYL ANIME - https://bit.ly/PaFiAnimeMerch
STYL MEME - https://bit.ly/PaFiMemeMerch
Dodatkowe 10% zniżki *Kod rabatowy* : PaFi
FILM MA ZAPEWNIĆ ROZRYWKĘ! OGLĄDAJ Z DYSTANSEM ^^ _
Niektóre transmisje na żywo pokazują zabawnych ludzi
niektórzy tańczą przy czym trochę krzyczą, ale ten
biedny mężczyzna był po prostu ciekawy.
Pogodynek z telewizji FOX wykonywał swój zawód w okolicach 4 lipca.
Jednak ten dzieciak zrobił go na ostro bez wyrzutów sumienia i whania.
Kozy są groźne. Zobaczcie co koza zrobiła tej dobrej starszej Pani, która po prostu chciała mieć swoje spodnie w jednym kawałku.
Papież jest jedną z najważniejszych osób na świecie. Jednak poza boskością jego serca zamierzał uścisnąć dłoń kobiety która nie miała pojęcia o jego przestrzeni osobistej.


Kto powiedział, że reporterzy muszą być odporni na reakcje w każdej sytuacji? Ten reporter z telewizji FOX 5 wyraźnie to udowadnia.
Na dożynkach pewien reporter o imieniu Dan chciał przeprowadzał wywiad z dzieckiem o śmiesznym wyrazie twarzy. Jakimś cudem to się udało.
Ten mężczyzna miał bardzo dużo wolnego czasu, więc postanowił spędzić go w temperaturze która wynosiła -30 stopni.
Podczas kręcenia fragmentu o otyłym kocie, który pracował nad zmianą swojego życia. przez przypadek prezenterka wiadomości wybuchła śmiechem tak bardzo, że nie mogła mówić poważnie.
Mężczyzna, który pracował w organizacji Non Pro-fit został zaproszony do programu KMTV, ale on miał inny plan scenariusza niż prowadzący programu.
Reporterka wiadomości - Karine Hafuda przeprowadzała wywiad z właścicielem nawiedzonego domu, ale nagle bardzo przestraszyła się klauna, który po prostu wykonywał swoją pracę.
Gdzieś w miasteczku Nashville reporterka wiadomości trzymała ogromnego 12 kilogramowego karpia. Wtedy zdała sobie sprawe że ryba jest żywa.
Ten kot miał już dość czasu spędzonego przed kamerą, więc zrobił reporterce to...
Wygląda na to, że ta kobieta się bardzo spieszyła, przez to popełniła ogromny błąd...
Powrót do sezonu przedszkolnego może nie być tak zabawny jak myślą ludzie. Zobaczcie jak ten chłopczyk z ogromnej radości przechodzi w płacz przy swojej własnej mamie w ciągu 2 sekund.
Koty wydają się być dość popularnymi zwierzętami w telewizji. Jednak spotkanie z tym zrzędliwym kotem, przez którego wszystkich dopadł atak śmiechu.
Nawet wiadomości nie są w stanie zatrzymać pogody. Ta francuska reporterka doświadczyła tego na własnej skórze. Ogromna fala zmiotła ją wraz ze swoim prądem.
Zwierzęta w telewizji przynoszą wiele zabawnych wydarzeń. Ten pies został zaproszony wiadomości pogodowych, wszystko szło zgodnie z planem dopóki pupil nie zrobiła reporterem tego...
Gospodarze twierdzili że Helen pokaże wszystkim swój taniec zwany kwadratem z osią. Jednak ona poległa na brudnej podłodze będąc w małej sukience.
Kiedy robak wylądował na twarzy reporterki Kayi Soo, ona zrobiła to...
Podczas nagrywania fragmentu wiadomości przypadkowy człowiek stojący za reporterem zrobił to czego reporter nie zauważył...
Skatepark nie jest uznawany za niebezpieczne miejsce, jednak reporterowi o imieniu Mike przytrafiło się to...
Co można zrobić kiedy pod samochodem załamuje się lód? - nic. Jednak ten reporter doświadczył takiej sytuacji na swoim samochodzie. Można w jego oczach dostrzec ten wielki smutek...
Okej, ludzie zazwyczaj są podekscytowani możliwością bycia w telewizji. Jednak ten reporter nie wyglądał na podekscytowanego...
Niektóre nazwiska mogą być żenujące i wstydliwe. Ale ta kobieta powiedziała nazwisko zmarłego oficera w najzabawniejszy sposób jaki był możliwy.
Zapomnieli że są NA ŻYWO i zrobili TO!
INSTAGRAM: pafi.youtube _
moje inne kanały
- PAFI +
https://www.youtube.com/channel/UC5bJlp9QHJxSE5HiQc46mhg

- NIESAMOWITE
https://www.youtube.com/channel/UCRTfrdoqDpmH3i1VeTse6Ng

email:patryk910500@gmail.com _

Komentarze