Luzowanie ilościowe (QE) - czy banki centralne wiedzą, co robią?00:12:03

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: fxmagcda
Dołącz do Akademii Inwestora https://www.fxmag.pl/akademia
Prenumeruj Magazyn Inwestor https://www.fxmag.pl/prenumerata
Dołącz do naszej grupy na FB: https://www.fxmag.pl/pod-korek

W lekcji 16. Darek Dziduch po raz kolejny omawia temat luzowania ilościowego (QE) przeprowadzanego przez banki centralne. Czy QE rzeczywiście jest tak złe, jak opinie na jego temat? Czy luzowanie ilościowe niszczy gospodarkę i dewaluuje walutę?
#qe #kryzys #inflacja

Czym jest program QE? https://youtu.be/lC17XbdfeQs

#gospodarka #inflacja #nbp

Najlepszy Kurs Analizy Fundamentalnej to zbiór lekcji tłumaczący w prosty i przystępny sposób czasami zawiłe pojęcia związane z ekonomią, funkcjonowaniem spółek giełdowych oraz surowcami. Nowa lekcja kursu w każdy czwartek o godzinie 17:00.

Pobierz DARMOWY ebook od TMS https://www.fxmag.pl/ebook-kurs-af

Analiza fundamentalna - To rodzaj analizy, która skupia się na zbadaniu kondycji ekonomicznej i/lub kondycji emitenta danego papieru wartościowego. Biorąc pod uwagę fakt, że Analiza Fundamentalna, jak sama nazwa wskazuje, skupia się na fundamentach danego instrumentu, to nie jesteśmy w stanie na różnych rynkach stosować dokładnie takiej samej analizy fundamentalnej. Inaczej będzie ona wyglądała na rynku walutowym Forex, a zupełnie inaczej dla rynku akcyjnego czy rynku kryptowalut. To kolejny minus w porównaniu do Analizy Technicznej.

Komentarze