#24 OK - Bitcoin na BLACK FRIDAY | Taniej nawet do 78%!00:20:34

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: fxmagcda
Dołącz do Akademii Inwestora https://www.fxmag.pl/akademia
Prenumeruj Magazyn Inwestor https://www.fxmag.pl/prenumerata
Dołącz do naszej grupy na FB: https://www.fxmag.pl/pod-korek
#kryptowaluty #bitcoin #blockchain

W tym roku Black Friday zawitał również na rynek kryptowalut, dając nam długo wyczekiwane (?) obniżki, jakich trudno doszukać sie nawet w amerykańskich supermarketach. Aby powodów do radości było jeszcze więcej, oficjalnie informujemy - wracamy z programem O Kryptowalutach po dłuższej przerwie.

W 24. odcinku rozmawiamy o tym, co robić gdy ciągle spada, czy już kiedyś doświadczyliśmy spadków o podobnych zasięgach, a także o tym, co można sobie zrobić z różnorakimi prognozami cenowymi dotyczącymi bitcoina. Zapraszamy do oglądania!

Uwaga! Program ma charakter satyryczny i może zawierać śladowe ilości cennych oraz ciekawych informacji.

Materiał video ma charakter satyryczny i jest wyrazem osobistych poglądów jego prowadzących. Nie ponosimy odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na jego podstawie.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, oferty publicznej w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (Dz. U. z 2005 r., Nr 184, poz. 1539, z późn. zm.), jak również nie stanowi rekomendacji inwestycyjnej w rozumieniu rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Nie stanowi również oferty inwestycyjnej, oferty świadczenia usług inwestycyjnych ani świadczenia usług w zakresie pomocy prawnej. Opinie wyrażone w niniejszym materiał dotyczące spółki oraz instrumentów finansowych
więcej

Komentarze