Laser Płaszczyznowy 4D Kezers SL16D-4XG (4 zielone wiązki) Konkurs z Nagrodami Parkside Rexxer Niteo00:12:06

zwiń opis video pokaż opis video
Zielony Laser Płaszczyznowy 4D KEZERS (SL16D-4XGhttps://s.click.aliexpress.com/e/_omW9ffT to wyjątkowe urządzenie wyposażone w 4 wiązki w kolorze zielony.
Od prezentowanych wcześniej na moim kanale narzędzi tego typu odróżnia go właśnie ta czwarta dodatkowa wiązka, dzięki której nasze prace będą łatwiejsze do wykonania, niezależnie czy będziemy je prowadzić w pobliżu sufitu czy też podłogi.
Laser przyjeżdża do nas jako część zestawu zawierającego kilka bardzo przydatnych akcesoriów, jak mini statyw czy też wieszak z mikroregulacją. Dla amatora taki komplet moim zdaniem będzie w zupełności wystarczający, ale gdybyście chcieli go rozbudować to oczywiście też z tym nie ma problemu, gdyż na stronie producenta znajdziecie dodatkowe przedmioty jak duży statyw czy zewnętrzny odbiornik, umożliwiający pracę na zewnątrz i zwiększający dwukrotnie zakres roboczy tego urządzenia https://s.click.aliexpress.com/e/_omEse9x

KONKURS i JEGO ZASADY !!!
Dodatkową atrakcją tego odcinka będzie zapowiadany wcześniej konkurs świąteczny, w którym do wygrania będą 3 nagrody:
1. Miejsce pierwsze - Urządzenie do grawerowania firmy Parkside
2. Miejsce drugie - Komplet kluczy nasadowych i bitów firmy Rexxer
3. Miejsce trzecie - Komplet bitów firmy Niteo Tools

Zasady konkursu są bardzo proste - nagrody dostaną 3 pierwsze osoby które odpowiedzą w komentarzu na pytanie konkursowe pojawiające się w tym filmie.
Zwycięzcy zostaną poinformowani o swojej wygranej w komentarzu zwrotnym. Nagrody zostaną wysłane na mój koszt - możliwa jest tylko wysyłka do paczkomatu Inpost.

Pozdrawiam i czekam na wasze odpowiedzi jak i opinie o prezentowanym laserze. Pozdrawiam @taniemajsterkowanie

Komentarze