POLICYJNY DRON NA STRAŻY BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM00:01:12

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: kamilchlebek007
Dzięki profesjonalnemu i nowoczesnemu sprzętowi, policjanci mogą szybciej reagować na zagrożenia jakie pojawiają się na naszych drogach. W tym celu, oprócz laserowych mierników prędkości i nieoznakowanych radiowozów wykorzystujemy policyjne drony. Wyposażone w precyzyjną kamerę rejestrują wykroczenia popełniane w miejscach, gdzie dochodzi do niebezpiecznych sytuacji.

Policjanci ruchu drogowego w codziennej służbie do dyspozycji mają ręczne mierniki prędkości, oznakowane i nieoznakowane radiowozy wyposażone w wideorejestratory, a także urządzenia do badania stanu trzeźwości. Dbają o bezpieczeństwo na naszych drogach i nie pobłażają tym, którzy lekceważą prawo.

Od kilku miesięcy opolscy funkcjonariusze dysponują również policyjnym dronem. Jest on wykorzystywany do wsparcia działań operacyjno rozpoznawczych i poszukiwawczo ratowniczych, a także rejestracji działań policyjnych. Oprócz powiatu opolskiego sprzęt jest wykorzystywany również w działaniach powiatowych.

Dron pozwala mundurowym monitorować odcinki dróg, w których dochodzi do niebezpiecznych sytuacji, a w tym do wypadków drogowych. Tam gdzie trudno w inny sposób zarejestrować rażące wykroczenia, do działania wkracza dron. Wykorzystywany w całym województwie jeszcze nie raz będzie monitorował odcinki brzeskich dróg. Dlatego kierowco pamiętaj, że pośpiech i brak uwagi jest złym doradcą na drodze. Powoduje niebezpieczne sytuacje dla wszystkich użytkowników dróg i naraża Cię na niepotrzebne konsekwencje karne.

Mail: blackbird4721@gmail.com Masz ciekawy film wyślij go nam.
Zajmuje duzo miejsca? Podeslij link https://wetransfer.com/ Dziekuję

Witaj Kierowco na naszym kanale znajdziesz drastyczne przedstawienie egzekwowania prawa w kontekście edukacyjnym , prosimy nie naśladować pokazach czynów.

Zgodnie z (art. 29 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych) na zasadzie cytatu możemy w swoich filmach wykorzystywać fragmenty cudzych utworów, jeśli jest to uzasadnione celami wyjaśnienia czegoś, dozwolonej krytyki, nauczania, komentowania etc.

#PIRACI #Polska #Polskiedrogi

Komentarze