Co się odwlecze, to nie uciecze. STOP PIRAT00:01:02

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: STOP_PIRAT
W trakcie czterogodzinnych działań przy wykorzystaniu drona i radiowozu z videorejestratorem funkcjonariusze ujawnili 28 wykroczeń w ruchu drogowym i nałożyli 28 mandatów na łączną kwotę 22 tysięcy złotych. Najwyższy mandat w wysokości 3 tysięcy złotych otrzymał kierujący, który wyprzedzał na skrzyżowaniu i przejściu dla pieszych.

Tak wysokie mandaty związane są z nowym taryfikatorem mandatów, który wszedł w życie od 1 stycznia 2022r grzywny zostały podwyższone zwłaszcza dla drogowych piratów. Niestety nie wszyscy kierujący pamiętają o tej zmianie wysokość mandatów nie powstrzymuje ich od nierozsądnych i niebezpiecznych zachowań na drodze.

Apelujemy o zachowanie szczególnej uwagi w rejonach skrzyżowań i przejść dla pieszych. Wszyscy użytkownicy dróg powinni mieć świadomość, że w dużej mierze, to od ich zachowania na drodze zależy własne bezpieczeństwo. Pamiętajmy, że niechronieni uczestnicy ruchu drogowego często bywają bez szans w zderzeniu z pojazdem. Chwila nieuwagi na przejściu dla pieszych może kosztować życie innej osoby.

Źródło: KPP Turek

Zapraszam Cię do zasubskrybowania kanału, ocenienia i skomentowania filmu oraz dalszego udostępniania.
Jeśli masz ciekawy film, wyślij go na adres e-mail: stoppirat2020@gmail.com
Większe filmy możecie wysyłać przez Dysk Google lub bez zakładania konta przez https://wetransfer.com
instagram: stop_pirat

Kamera samochodowa to nasza druga para oczu, która widzi więcej i przez cały czas. Zdecydowanie poprawia nasze bezpieczeństwo, a także jest najlepszym pełnomocnikiem w sytuacji wątpliwej, której gdyby nikt nie nagrał, nikt by w jej przebieg nie uwierzył.


Music from Uppbeat (free for Creators!):
https://uppbeat.io/t/mojo/rumble
License code: CLAG27NVPVSH2DVF

Komentarze