SZOKUJĄCE ODKRYCIE! Zaawansowana Cywilizacja Ukryta na Antarktydzie...00:20:03

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: PaFi
SKLEP Z DRUKUŚEM - https://pafistore.wixsite.com/pafik
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis filmu przedstawiającego teorię o istnieniu zaawansowanej starożytnej cywilizacji, która mogła mieć wpływ na budowę piramid i innych starożytnych budowli na całym świecie. Film przedstawia różne przykłady takich budowli, takie jak kompleks Chichen Itza w Meksyku, Piramida Dżoser w Egipcie, sanktuarium Koh Ker w Kambodży, Wielki Kopiec Węża w Ohio, kompleks świątynny Göbekli Tepe w Turcji oraz różne piramidy na całym świecie. Film zadaje pytanie, czy te budowle zostały stworzone przez prymitywne społeczeństwa niezależnie od siebie, czy też przez jedną zaawansowaną cywilizację, która mogła przekraczać oceany i pozostawiła swoje wpływy na całym świecie. Film przedstawia różne teorie i dowody, takie jak starożytne mapy przedstawiające Antarktydę przed jej odkryciem, kontury Ameryki Południowej na starożytnej mapie Piri Reisa z XVI wieku, ruiny świątyni Gunung Padang w Indonezji i wiele innych. Film wzbudza pytania o to, jak taka zaawansowana cywilizacja mogła istnieć w przeszłości i co się z nią stało.
Odkryj fascynującą historię i zagadki tajemniczej Cywilizacji Doliny Indusu w tym pełnym wrażeń filmie dokumentalnym. Zanurz się w świat dawnych osad i niezwykłych wynalazków, które wyprzedzały swoją epokę o tysiące lat. Obejrzyj, jak eksperci badają teorię nuklearnego zagłady oraz inne przyczyny tajemniczego zniknięcia tej starożytnej cywilizacji.

Dowiedz się więcej o Harappie, Mohendżo-Daro i ich zaawansowanej infrastrukturze, takiej jak systemy zaopatrzenia w wodę, dwupiętrowe domy, baseny, a nawet toalety i kanalizacja. Poznaj starożytne eposy opisujące błysk jaśniejszy niż tysiąc słońc, który mógłby zniszczyć całą cywilizację. Czy Cywilizacja Doliny Indusu naprawdę zginęła w wyniku wojny nuklearnej?

Nie przegap tego porywającego filmu, który zabierze Cię w niezwykłą podróż w głąb historii i odkryje tajemnice jednej z najbardziej niezwykłych i zagadkowych cywilizacji wszech czasów.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SKLEP Z DRUKUŚEM - https://pafistore.wixsite.com/pafik
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zacznij wspierać ten kanał, a dostaniesz te bonusy:
https://www.youtube.com/channel/UCWL41MwjGbLuijdtOdCu6EA/join

INSTAGRAM: pafi.youtube _

zrzutka - https://zrzutka.pl/fxvd9h

server discord - INTERNETOWI WYJADACZE
moje inne kanały
- PAFI +
https://www.youtube.com/channel/UC5bJlp9QHJxSE5HiQc46mhg

- NIESAMOWITE
https://www.youtube.com/channel/UCRTfrdoqDpmH3i1VeTse6Ng
Donate - https://tipo.live/p/pafi
email:patryk910500@gmail.com _

Komentarze