Duch w Nawiedzonym Szpitalu!00:11:56

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: PaFi
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SKLEP Z GADŻETAMI - https://pafistore.wixsite.com/pafik
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
W tym nagraniu z kanału Jesus ma Carbajal Montiel widzimy coś niepokojącego - nagle ruchome stają się dłonie z rzeźby Jezusa. To dość interesujące zjawisko. Co o tym myślisz? To prawdziwe cudowne zjawisko, czy tylko zwykły fałsz? Zdecyduj sam.
Polish translation: Łowcy duchów z kanału Topi, Sergey i Anastasia, udali się na cmentarz, gdzie rzekomo ma grasować duch kobiety. Podczas zwiedzania całego obszaru zatrzymują się na chwilę z powodu dziwnych hałasów, które po bliższym przyjrzeniu okazują się płaczem kobiety. Ale to nic w porównaniu z tym...
[Muzyka]
Nagrywają coś interesującego na statycznej kamerze, którą wcześniej ustawili - tajemnicza postać kobiety pojawia się za jednym z drzew. Czy to słynny duch grasujący na tym miejscu, czy coś zupełnie innego, co można łatwo wyjaśnić i obalić? Decyzja należy do Ciebie.
Następne wideo pochodzi z dobrze znanego kanału Supernatural, gdzie ponownie zobaczymy eksplorację niebezpiecznego i opuszczonego budynku z mroczną przeszłością. Mężczyzna, mając za sobą ogromne lustro, obraca się i tuż za nim pojawia się postać kobiety o czarnych włosach i czerwonej sukni. Jednak to był dopiero początek nocy, a badacz nie zdawał sobie sprawy, że spotka tajemniczą zjawę więcej niż raz. Tym razem dwukrotnie pojawia się za nim przerażająca postać kobiety. Co ciekawe, za każdym razem obserwujemy, że nie ma nikogo poza badaczem, a zjawa pojawia się i znika, co przeraża mężczyznę na tyle, że przechodzi w inne miejsce, gdzie nagrywa to. Tym razem, gdy przełącza kamery w swoim telefonie, za nim pojawia się ta sama zjawiskowa postać, którą wcześniej nagrał, i tak jak kilka minut wcześniej postać znika w powietrzu. Czy wszystko, co widzieliśmy, to prawdziwy duch uchwycony na kamerze w nawiedzonym budynku, czy też dobrze wykonany oszustwo? Zdecydujcie sami, ludzie.
W tym ostatnim filmie od użytkownika Reddit o nicku editor 1289, w krótkim nagraniu możemy zobaczyć coś przypominającego zjawę przechodzącą przez nawiedzony dom. Co o tym sądzicie - czy to prawdziwe, czy zrobione sztucznie? Decydujcie, ludzie.
Zacznij wspierać ten kanał, a dostaniesz te bonusy:
https://www.youtube.com/channel/UCWL41MwjGbLuijdtOdCu6EA/join

INSTAGRAM: pafi.youtube _

zrzutka - https://zrzutka.pl/fxvd9h

server discord - INTERNETOWI WYJADACZE
moje inne kanały
- PAFI +
https://www.youtube.com/channel/UC5bJlp9QHJxSE5HiQc46mhg

- NIESAMOWITE
https://www.youtube.com/channel/UCRTfrdoqDpmH3i1VeTse6Ng
Donate - https://tipo.live/p/pafi
email:patryk910500@gmail.com _

Komentarze