Noc w Nawiedzonym Domu To Zły Pomysł...00:10:25

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: PaFi
Następna nagranie pochodzi z kanału na YouTube - Fourth Wall Channel, gdzie tym razem będziemy oglądać dość interesującą sytuację. Ciało kobiety zostało znalezione w jednym z osiedli w Tokio. Incydent ten miał miejsce kilka lat temu, ale ludzie od pewnego czasu widzą tę kobietę, chociaż już od dawna nie żyje. Na pierwszy rzut oka nagrania nie są przerażające, ale im więcej szczegółów odkrywamy, tym bardziej stają się one przerażające. Mężczyzna spotyka kobietę w windzie w dwa różne dni. Nic w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że na nagraniach widać tylko niego samego, a ta kobieta nie żyła już pięć lat. To jednak nie koniec historii. W najnowszym nagraniu widzimy tego samego mężczyznę po raz trzeci, wchodzącego do windy. Zatrzymuje się ponownie na czwartym piętrze, gdzie jego walizka zostaje pociągnięta i porwana przez nieznaną siłę. Po tym incydencie mężczyzna przeprowadza się. Czy zdarzenia zarejestrowane na kamerze są prawdziwą działalnością poltergeistów nawiedzającą czwarte piętro, czy tylko dobrze przygotowanym oszustwem? Dajcie znać w komentarzach poniżej.
Następne nagranie jest od Legion AGS, którzy postanowili pójść z przyjacielem do parku, który rzekomo jest nawiedzony. Rozumiem.
Podczas pobytu w parku huśtawka obok człowieka zachowywała się dziwnie, bez jakiejkolwiek źródła wiatru poruszała się tak, jakby ktoś na niej siedział, ale to, co udało się nagrać na początku, jest przerażające.
W pierwszych sekundach można zobaczyć tajemniczą kobiecą postać w tle, która pojawia się znikąd i znikąd znika. Czy to rzeczywiście realna zjawiskowa manifestacja zarejestrowana na kamerze, czy coś zupełnie normalnego i łatwo wyjaśnialnego? Zdecyduj.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SKLEP Z GADŻETAMI - https://pafistore.wixsite.com/pafik
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zacznij wspierać ten kanał, a dostaniesz te bonusy:
https://www.youtube.com/channel/UCWL41MwjGbLuijdtOdCu6EA/join

INSTAGRAM: pafi.youtube _

zrzutka - https://zrzutka.pl/fxvd9h

server discord - INTERNETOWI WYJADACZE
moje inne kanały
- PAFI +
https://www.youtube.com/channel/UC5bJlp9QHJxSE5HiQc46mhg

- NIESAMOWITE
https://www.youtube.com/channel/UCRTfrdoqDpmH3i1VeTse6Ng
Donate - https://tipo.live/p/pafi
email:patryk910500@gmail.com _

Komentarze