Co byś zrobił gdybyś zobaczył to!?00:16:35

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: PaFi
---------------------------------------------------------------------------------
Prezenty dla mamy - https://pafistore.wixsite.com/prezent-dla-mamy
----------------------------------------------------------------------------------
Przerażające odkrycie podczas transmisji na żywo | JayRob i Przyjaciele
Opis: W dziesiątym odcinku serii JayRob i Przyjaciele, popularny YouTuber JayRob podczas swojej transmisji na żywo razem z przyjaciółmi natrafia na przerażające zjawisko. W trakcie dyskusji o graczach NBA nagle dostrzega coś niepokojącego, pochodzącego od jednego z uczestników transmisji. Zobaczcie sami, jak ciemna, mroczna masa unosząca się nad Chrisem wzbudza pytania o obecność ducha. Czy to autentyczny zapis duchowej interakcji? Przekonajcie się sami, oglądając to niezwykłe zdarzenie na kanale YouTube JayRob.
Hasztagi: #PrzyjacieleJayRoba #TransmisjaNaŻywo #PrzerażająceOdkrycie #DuchyNaKamerze

Tytuł: Niewyjaśnione zjawiska w domu użytkownika TikToka | BMS Mag
Opis: Zwiastun kolejnego zaskakującego nagrania z profilu TikTok BMS Mag. Właściciel strony twierdził, że doświadczał dziwnych dźwięków i zjawisk, takich jak spadające przedmioty w środku nocy. Ich kot również zachowywał się przerażająco, uciekając do ich pokoju, jakby go coś ścigało. Co się tak naprawdę działo w ich domu? Obejrzyjcie to przerażające nagranie, w którym ciemna postać wydaje się wyłaniać zza ściany. Czy aplikacja ouija i duchy mają z tym coś wspólnego? Odpowiedzi szukajcie na profilu TikTok BMS Mag.
Hasztagi: #NiewyjaśnioneZjawiska #PrzerażająceNagranie #DuchyWDomu #AplikacjaOuija #TajemniczeZdarzenia

Tytuł: Niepokojące zdarzenia w nowym domu blogera | Brulas
Opis: Czy kiedykolwiek czuliście dziwne obecności w swoim domu? Belgijski YouTuber i bloger, Brulas, niedawno przeprowadził się do nowego domu i od tego czasu doświadcza niewytłumaczalnych zdarzeń. W tym nagraniu, które zebrało ogromne zainteresowanie, Brulas dokumentuje otwierające się i zamykające okno w nocy, zjawiska paranormalne i wiele innych. Czy to tylko wyobraźnia, czy istnieje coś więcej? Przekonajcie się sami, oglądając to niezwykłe nagranie na kanale YouTube Brulas.
Hasztagi: #NiepokojąceZdarzenia #NowyDom #Paranormalne #TajemniczeWydarzenia #Niewytłumaczalne

Tytuł: Niesamowite zjawiska w opuszczonej posiadłości | Marvin Caguasa
Opis: Przerażające wydarzenia zaczęły się dziać w opuszczonej posiadłości, w której mieszka Marvin Caguasa. W tym wstrząsającym nagraniu, Marvin rejestruje zdarzenia, które go budzą w nocy. Zabawki dla dzieci zapalają się same, a światło porusza się samoistnie. Czy to tylko wyobraźnia, czy jest coś więcej w grze? Sprawdźcie sami, oglądając to zaskakujące nagranie na kanale YouTube Marvina Caguasy.
Hasztagi: #OpuszczonaPosiadłość #PrzerażająceWydarzenia #Nadprzyrodzone #TajemniczeZjawiska

Tytuł: Tajemniczy posąg i niezwykłe zjawisko | Sekhmet
Opis: Jahannah, znana użytkowniczka TikToka, odkrywa tajemniczy posąg bóstwa Sekhmet i robi zdjęcia, które ujawniają coś niewytłumaczalnego. W tym niezwykłym nagraniu możecie zobaczyć, jak postać w niebieskim świetle skierowana jest wprost na posąg. Co sprawia, że ten posąg wydziela tak dużo energii? Czy istnieje tajemniczy portal międzywymiarowy? Zanurzcie się w tej enigmatycznej historii, oglądając to fascynujące nagranie na profilu TikTok FunnyOldeWorld.
Hasztagi: #TajemniczyPosąg #NiezwykłeZjawisko #PortalMiędzywymiarowy #Energia #EnigmatyczneHistorie
Zacznij wspierać ten kanał, a dostaniesz te bonusy:
https://www.youtube.com/channel/UCWL41MwjGbLuijdtOdCu6EA/join

INSTAGRAM: pafi.youtube _

zrzutka - https://zrzutka.pl/fxvd9h

server discord - INTERNETOWI WYJADACZE
moje inne kanały
- PAFI +
https://www.youtube.com/channel/UC5bJlp9QHJxSE5HiQc46mhg

- NIESAMOWITE
https://www.youtube.com/channel/UCRTfrdoqDpmH3i1VeTse6Ng
Donate - https://tipo.live/p/pafi
email:patryk910500@gmail.com _

Komentarze