Azoty Puławy zakończyły sezon zwycięstwem dzięki świetnej drugiej połowie [zdjęcia]00:00:53

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: lubelakEU
Na koniec sezonu 2022/2023 do Puław przyjechała zdegradowana już Sandra Spa Pogoń Szczecin. Rywale nie zamierzali się jednak łatwo poddawać. W efekcie, do przerwy było 18:18. Na szczęście w drugiej połowie gospodarze zrobili swoje i pożegnali się z kibicami zwycięstwem 36:27. Komplet punktów na niewiele się jednak zdał, bo drużyna Roberta Lisa i tak zakończyła rozgrywki na szóstej pozycji w tabeli.

#Puławy #SandraSpaPogołSzczecin #RobertLisa #Zdegradowana #KompletPunktów #Zwycięstwo #NaKoniecSezonu #Rywale #Przerwa #Tabela #Kibice #Pożegnanie #36:27 #18:18 #6Pozycja #NewsyLublin #Wiadomości #BądźNaBieżąco #Lubelak