La P. i. s. c. i. n. e. 1969 Napisy02:02:23

Materiał przeznaczony dla osób pełnoletnich

Niniejsza treść została uznana przez Użytkowników lub Administratora za treść nieodpowiednią dla osób małoletnich. Materiał może zawierać treści wrażliwe, w szczególności pornografię lub w sposób nieuzasadniony eksponując przemoc. Aby obejrzeć materiał Użytkownik musi mieć ukończone 18 lat lub posiadać zgodę przedstawiciela ustawowego na zapoznanie się z niniejszą treścią. Usługodawca zastrzega, że zgodnie z treścią Regulaminu, Użytkownikiem Serwisu może być wyłącznie osoba pełnoletnia lub małoletnia działającą za zgodą przedstawiciela ustawowego. Zapoznanie się z treścią z naruszeniem tych zasad następuje na wyłączną odpowiedzialność Użytkownika.

zwiń opis video pokaż opis video
Dodaję jeszcze raz, dodałam z lektorem z rok temu, gdyż wtedy ktoś zamieścił wcześniej z napisami, ale ponieważ jak zwykle rzeczona wersja wyparowała, zdaje się z całym kontem, przesyłam własną kopię z napisami, niestety im dalej w film, tym się bardziej opóźniają, ale chyba nie na tyle by uniemożliwić odbiór ze zrozumieniem.
Właściwie wszystko co mam do powiedzenia o tym filmie powiedziałam w opisie pod poprzednią wersją,
o Romy Schneider i Alain Delon którzy żyją szczęśliwie słodkim nieróbstwem i miłością, która zostaje wystawiona na próbę gdy wprasza się do ich domu jej dawny kochanek w osobie Maurice Ronet z wychudzoną córką, w osobie Jane Birkin, między innymi ku pamięci jej ten film zamieszczam, ale też pozostałej dwójki, niedawno Delon wyznał, że bardzo mu się ciężko żyje ze świadomością, że jego przyjaciele z Basenu już odeszli, teraz dołączyła do tego grona Birkin.
To jeden z tych filmów które co roku oglądam latem, z uwagi na letni klimat w filmie, w tym wypadku śródziemnomorski,
inne to m .in.
Bonjour Tristesse,
Basen w wersji Ozona,
Call me By Your Name,
Body Double,
A Blade in the Dark,
Il Sorpasso, dziś oglądałam, zawsze się uśmieję z Gassmana i Trintignant,
i kilka innych, których nie potrafię w tym momencie przywołać.
Powyższy film jest jednym z moich ulubionych wszech czasów,
opowiada uniwersalną historię i nawet wyjątkowo Delon mi się podoba taki opalony.
Udanego wieczoru!


więcej

Komentarze