Wróć do dnia narodzin i stwórz uzdrawiające doświadczenie. Piękna terapeutyczna medytacja.00:40:41

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: SpecBabka
Witam Cię w przepięknej medytacji powrotu do dnia narodzin. Medytacja ta pozwoli Ci stworzyć nowe szlaki neuronalne i stworzyć uzdrawiające doświadczenie, które odmieni Twoje spojrzenie na siebie i swoje życie.

A zanim pójdziemy w medytację i przygotowanie do niej, opowiem Ci kilka ciekawostek o naszym wyjątkowym eksperymencie pt DUETY QUANTUM - https://klaudiapingot.pl/produkt/duety-quantum/

DUETY QUANTUM zaczynamy 7 kwietnia 2022. To 8 dni procesu ze spotkaniami na żywo, treningiem umiejętności odbierania energii, wyjątkową symultaniczną medytacją uzdrowienia oraz wspaniałą grupą Qmpli. Z wielu rekomendacji wiemy, że ta medytacja przyniosła uzdrowienie osobom praktykującym zarówno na poziomie fizycznym, jak i w różnych obszarach życiowych. Posłuchaj o tym w filmie.

W filmie skupimy się na przygotowaniu do medytacji powrót do dnia narodzin. Zdaniem wielu psychologów i terapeutów wszystkie nasze powracające problemy w tym z poczuciem własnej wartości mają związek ze zranieniami z okresu dzieciństwa. 
Suma doświadczeń z dzieciństwa buduje dużą część naszej osobowości.

Medytacja Powrót do dnia narodzin ma charakter terapeutyczny, ale nie zastępuje terapii.

Ma ona na celu:
zbudowanie większego rozumienia siebie,
wzmocnienia poczucia własnej wartości,
budowanie zaufania do siebie i empatii,
kontakt ze swoim wewnętrznym dzieckiem.

Zapraszam.
Klaudia

Ps. No i baaardzo zapraszam do Duetów Quantum! To już 7 kwietnia - - https://klaudiapingot.pl/produkt/duety-quantum/
więcej

Komentarze