Odnajdź swoją ścieżkę życia - cofnij się przed dzień narodzin i poczuj TO.00:58:54

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: SpecBabka
cześć Qmple! Już za chwilę Kwanty Przeznaczenia - proces na żywo ze mną wraz z paczką niezwykłych medytacji. Dołącz do mnie i tysięcy Qmpli - https://klaudiapingot.pl/produkt/kwanty-przeznaczenie/

A o czym będzie film?
W tym materiale opowiem Ci o tym, jak odnajdywać swoją życiową ścieżkę, a w drugiej części wykonamy przepiękną medytację podróży na linii czasu przed narodziny i po śmierci poznanie życiowej intencji (nowa wersja).

Opowiem Ci na swoim przykładzie, że wybór ścieżki życiowej zawsze wiąże się z byciem w prawdzie ze sobą. Każdy etap tej podróży ma wartość, ale aby odnaleźć swoje przeznaczenie, trzeba wyjść ponad umysł. W tym video dam Ci kilka wskazówek, jak to zrobić, by korzystać z Quantum - pola nieograniczonych możliwości. Część merytoryczna i przykłady to około 35 min. Potem przechodzimy do medytacji, która potrwa około 25 min.

Medytacja jest w pełni bezpieczna i służy poszerzeniu świadomości co do głębi i piękna życia. Dzięki medytacji poczujesz, że jesteś czymś więcej niż myślisz, że jesteś. Zauważysz, że Twoja historia rozciąga się daleko przed Twoje narodziny i daleko po twojej śmierci. Moje sugestie w trakcie medytacji nie dają Ci odpowiedzi, ale ukierunkowują Twoją uwagę, budują uważność i świadomość, że nie tylko jesteśmy aktorami w swoim życiu, ale i jego twórcami. Muzyka w medytacji uzdrawia i daje moc. Muzykę do medytacji stworzył Mariusz Maciej Drozdowski.

Miłego oglądania i medytowania.
Weź z tego to, co dla Ciebie ważne.

Klaudia

Ps. Jeszcze raz gorąco zapraszam do Kwantów Przeznaczenia na żywo - https://klaudiapingot.pl/produkt/kwanty-przeznaczenie/
więcej

Komentarze