Smagalaz - Swój swego znajdzie feat. Siwydym, Kamelito00:04:44

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Najwiekszejol
Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje teledysk formacji Smagalaz feat. Siwydym i Kamelito do utworu "Swój Swego Znajdzie" pochodzący z produkcji Dorzucamy Do Grilla Mixtape. Teledysk został zrealizowany w Zabrzu, Siemianowicach Śląskich oraz w katowickim w MegaClubie. Utwór "Swój Swego Znajdzie" powstał w siemianowickim studio KONZEPTION. Muzyka Dj Pete.

Formacja Smagalaz powstała w roku 2002 na jednym z zagranicznych koncertów Słubickiego zespołu występującego wówczas pod nazwą "Słowanacja". Początkowo był to nieformalny projekt złożony z kilku osób, tworzących rap od końca lat 90'tych. Występ Słubiczan w Niemczech zwrócił uwagę prowadzącego imprezę DJ'a Pete`a, reprezentanta berlińskiej grupy Kaosloge. Zaowocowało to dynamiczną współpracą ze sceną niemiecką oraz przyłączeniem się Pete'a do nowo powstałej grupy Smagalaz.

Dzięki numerowi Abla i trzech MC's z Kaosloge pojawiła się propozycja nagrania utworu na kultową już, winylową składankę Junoumi Records. Wkrótce potem zespół Smagalaz wszedł do studia, w celu nagrania oficjalnego demo.

Formacja Smagalaz pojawiła się również na dobrze ocenianej EP'ce gorzowskiego super emce Smarki Smarka, gdzie wspólnymi siłami przerobili znany i lubiany utwór "Dźwięki Stereo". Ponadto kilka numerów raperów ze Smagalaz ukazało się także na płytach dołączanych do nieistniejącego już magazynu "Ślizg".

W kwietniu 2010 wydali oficjalną płytę pod tytułem "Czillem Am Grillen" nakładem wytwórni Wielkie Joł, a pod koniec 2011 roku uzupełniający tę produkcję mixtape "Dorzucamy do Grilla", z którego pochodzi najnowszy teledysk.

Obecnie Smagalaz tworzą: Abel, Dj Pete oraz Mops Bebsky.

Więcej informacji:
www.wielkiejol.com oraz http://www.facebook.com/Smagalaz

Film znajduje się w katalogu: TELEDYSKI / VIDEO CLIPS


Komentarze