Poznaj 3 techniki szamanów i uzdrowicieli, które możesz trenować i wykorzystać na co dzień.00:00:05

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: SpecBabka
Naukowcy w 150 eksperymentach przebadali, co robią szamani i uzdrowiciele, którzy swoją intencją wpływają na innych ludzi. Uzdrawianie jest przykładem wysyłania intencji na odległość. W tym filmie opowiemy sobie o trzech skutecznych technikach, zrobimy małe ćwiczenie na koncentrację, a na koniec 10 minutową medytację, w której przetrenujemy wszystko to w praktyce. Te trzy techniki będą Ci przydatne na co dzień. Płyniesz? Niech ten film Ci służy. Za tą praktyką stoi nauka!

A już 18-19 WRZEŚNIA 2021 Kosmiczna Podróż, podczas której odlecimy naprawdę daleko. Link: https://klaudiapingot.pl/produkt/kosmiczna-podroz-2021/

A w Kosmicznej Podróży:
Doświadczysz, jak Twój umysł wpływa na świat materialny, a wizualizacja na Twoje ciało. Poznasz niezwykłą moc oddechu i skutku, który poprzedza przyczynę. Pierwszego dnia, w skumulowanej energii grupowej, wyślesz swoją intencję i odtańczysz taniec życia. Drugi dzień będzie także pełen wrażeń. Połączymy techniki szamanów i uzdrowicieli z technikami uwalniania i zrobimy to w medytacji w ruchu. Później dowiesz się, czym są szczytowe doświadczenia i co się dzieje między wcieleniami. Swoją świadomością wyjdziesz ponad znaną rzeczywistość, by poczuć swoją duszę. Na koniec Kosmicznej Podróży wylądujemy z powrotem na Ziemi, by się ugruntować i zrobić krok ku najlepszej wersji przyszłości.Dowiesz się, czym są szczytowe doświadczenia i swoją świadomością wyjdziesz ponad znaną rzeczywistość, by poczuć swoją duszę. Na koniec Kosmicznej Podróży wylądujemy z powrotem na Ziemi, by się ugruntować i zrobić krok ku najlepszej wersji przyszłości.
Wszystko to oprzemy o badania naukowe i historie ludzkich doświadczeń. To będzie niezwykły weekend.
Zapraszam w Kosmiczną Podróż! https://klaudiapingot.pl/produkt/kosmiczna-podroz-2021/

Klaudia

Komentarze