Poznaj tajniki pola serca - koherencja, przewodnictwo,wyższa inteligencja, miłość. Niebanalnie.00:56:22

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: SpecBabka
Podczas tego spotkania ma szansę zadziać się magia z naukowo mierzalnym efektem koherencji serca.
Cudownie, że jesteś w tej przestrzeni ze mną!
W tym filmie poznamy wyjątkowe centrum energetyczne łączące wszystkie czakry znajdujące się powyżej i poniżej. Wchodzimy w pole serca. Najpierw poznamy je od strony merytorycznej, a na koniec spotkamy się z jego energią w medytacji do której muzykę napisał Mariusz Maciej Drozdowski. Czeka nas również spotkanie z mistrzem humoru Karolem Kopcem (znanym standaperem, który skomentuje, z której czakry reagować w nietypowych sytuacjach).

Z badań wiemy, że intencje spełniają się, gdy czysta intencja (koherentny mózg) spotyka się ze wzniosłym uczuciem - koherentnym sercem. Czakra serca odpowiada za aspekty emocjonalne takie jak żal/ wybaczenie, smutek/radość, wdzięczność, miłość, otwartość i współczucie. Rozwija się między czwartym a siódmym rokiem życia. Z filmu dowiesz się, z czym wiąże się jej nadczynność i niedoczynność oraz jak wprowadzić ją w stan koherencji.

Czakry to system energetyczny w ciele.
Każdy ośrodek energetyczny ma własną świadomość, własną emisję światła i częstotliwość, przekazującą konkretną informację.
Gruczoły, które są związane z centrami energetycznymi mają swoje połączenia neuronalne, a więc swoje własne umysły.
Centra energetyczne zaopatrują ciało fizyczne w energię z zewnątrz poprzez system nadi, czyli zespół obwodów elektrycznych zlokalizowanych w tkance łącznej.

Popłyń z nami i otwórz się na energię miłości, akceptacji i wybaczania.

Śledź newsy z Quantum na naszych social mediach:
Facebook: https://www.facebook.com/SpecBabka
Instagram: https://www.instagram.com/klaudia_pingot/
więcej

Komentarze