O wolność i zdrowie – marsz w obronie prawdziwych lekarzy00:28:00

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: eMisjaTv
„Precz z medyczną inkwizycją” – krzyczeli uczestnicy ogólnopolskiego protestu zorganizowanego w obronie lekarzy sprzeciwiających się interesom koncernów farmaceutycznych.

„W tej chwili lekarze za mówienie prawdy np. o ryzyku szczepień są kierowani do sądów i mają nakładane kary nagany albo nawet pozbawiani są prawa do wykonywania zawodu” – mówi Justyna Socha, dziennikarka, działaczka społeczna, organizatorka nieformalnego ruchu obywatelskiego „Wolność i zdrowie”.

Lekarzem notorycznie napotykającym sprzeciw środowiska medycznego jest m.in. dr Hubert Czerniak, który od lat za pośrednictwem YouTube popularyzuje alternatywne sposoby leczenia: https://www.youtube.com/hubertczerniaktv

Uczestnicy wiecu poświecili sporo uwagi także kwestiom żywieniowym. Producent zdrowej żywności, Tadeusz Rolnik, mówił m.in. o niebezpiecznym wpływie pszenicy, którą od połowy lat 40′ XX wieku poddaje się stałym modyfikacjom. Nasiąknięta chemikaliami pszenica ma odpowiadać za wiele chorób, w tym m.in. wzrost zachorowań na raka. Jest jednak tania i stosunkowo łatwa w uprawie, a ponadto istnieje na nią powszechne zapotrzebowanie. Stąd też niewielu rolników decyduje się na powrót do upraw starszych gatunków zbóż.

=================================================
Chcecie wesprzeć eMisjęTv? Wpłaty można dokonywać bezpośrednio na konto SRCh w Łodzi, Bank Pocztowy: 20 1320 1449 2637 4622 2000 0001 lub poprzez serwis zrzutka.pl: https://zrzutka.pl/nowe-studio-dla-emisji oraz PayPal: redakcja@emisja.tv Polecamy również zostać patronem naszej pracy, wykupując stały abonament: https://patronite.pl/emisjatv

Film znajduje się w katalogu: Reportaże


więcej

Komentarze