Spekulacja za pomocą CFD | #25 Najlepszy kurs tradingu i spekulacji00:13:44

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: fxmagcda
Partnerem odcinka jest XTB S.A.
Załóż konto w XTB https://www.fxmag.pl/xtb-strona-glowna
Inwestowanie jest ryzykowne, inwestuj odpowiedzialnie.
Oprocentowanie wolnych środków w XTB - https://geolink.xtb.com/yhLGd
Odwiedź nasz portal i bądź na bieżąco https://www.fmag.pl

W 25 lekcji Najlepszego kursu Tradingu i spekulacji podejmujemy temat kontraktów CFD w tradingu.

Z materiału dowiesz się:
- jak działają kontrakty CFD
- czy warto korzystać z kontraktów CFD w tradingu
- jaka jest specyfikacja kontraktów CFD
- jak korzystać z kontraktów CFD

0:00 Wstęp
0:40 Czym jest kontrakt CFD
3:30 Na co zwrócić uwagę przy kontraktach CFD
13:10 Podsumowanie

Link do playlisty https://www.youtube.com/watch?vyj1QV48rJR0&listPL3UpMDmnaiL7mYqU0_5Dl0JfvU_5lyD5b
W materiale ma miejsce lokowanie marek:
XTB S.A.
#trading #reklama #xtb

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 78% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD (XTB S.A.). Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Portal FXMAG oraz kanał FXMAG na portalu YouTube ani w całości ani w części nie stanowi rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Zawarte w serwisie i na portalu YouTube treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, oferty publicznej w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (Dz. U. z 2005 r., Nr 184, poz. 1539, z późn. zm.), jak również nie stanowi rekomendacji inwestycyjnej w rozumieniu rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Nie stanowi również oferty inwestycyjnej, oferty świadczenia usług inwestycyjnych ani świadczenia usług w zakresie pomocy prawnej. Opinie wyrażone w niniejszym materiał dotyczące spółki oraz instrumentów finansowych nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej

Komentarze