5 kroków do UDANEGO DNIA! TrenerkaINFO & SpecBabka00:08:24

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: SpecBabka
Tym razem do swojego świata i życia zaprosiłam Trenerkę Info - Olę Żelazo. Nagranie z Olą tego odcinka było czystą przyjemnością. Ola daje mi rady, co zrobić, aby lepiej rozpocząć dzień - czym zastąpić poranne łaknienie słodyczy, jak spionizować ciało, jak przyspieszyć metabolizm i jak się nie zdemotywować, gdy waga rozczarowuje.

Link do kanału Oli - https://www.youtube.com/user/trenerkaINFO
Zajrzyj też do SpecBabek na Facebook'a https://www.facebook.com/SpecBabka
Później zajrzyj do mnie: https://www.facebook.com/PingotKlaudia
Zdjęć robię mało, ale zawsze ;-) https://www.instagram.com/specbabka/

Koniecznie sprawdź o czym piszę na swoim blogu http://specbabka.pl

-------------------------------------------
Klaudia Pingot - SpecBabka
Kobieta energia, oddana wizji tworzenia wspierającej się społeczności SpecBabek. Wierzy, że tam, gdzie jest wola, tam znajdzie się droga.

Pisze książki, biega i pływa, prowadzi motywacyjny kanał na Youtubie „SpecBabka”. Zawodowo trener rozwoju osobistego i coach, autorka książek „SpecBabka. Obudź w sobie kobiecą moc” oraz „FitMIND. Odchudzanie bez diet”, wykładowca Collegium Civitas, a także była oficer Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji.

Przez lata pracowała w służbach mundurowych, szkoląc się w najlepszych placówkach w Polsce i za granicą. Od kilku lat prowadzi własną działalność szkoleniową jako trener, coach i mówca motywacyjny. Specjalizuje się w psychologii sukcesu, biznesu i wystąpieniach publicznych. W swoich szkoleniach często wykorzystuje muzykę, obrazy i storytelling. Jej ogromna wiedza i umiejętności psychologiczne pozwalają na wchodzenie w partnerskie relacje z ludźmi.

-------------------------------------------
Montaż i reżyseria: Agnieszka Waliszewska

Film znajduje się w katalogu: Chwila motywacji


Komentarze