Jak zarządzać CZASEM? Coaching SpecBabka00:04:15

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: SpecBabka
W tym video znajdziesz motywację do działania. Ile czasu w Twoim życiu tak naprawdę Ci zostało do spełnienia marzeń, do wykorzystania pełni swojego potencjału? Co jest największym marnowaniem czasu. Zapraszam Cię do obejrzenia tego video.
http://klaudiapingot.pl
http://smart-coaching.pl

Klaudia Pingot
Trener rozwoju osobistego i coach, autorka książek „SpecBabka” oraz „FitMIND. Odchudzanie bez diet”, autorka wielu programów szkoleniowych, wykładowca Collegium Civitas, a także była oficer CBŚ KGP.

Przez lata pracowała w służbach mundurowych, szkoląc się w najlepszych placówkach w Polsce i za granicą. Od kilku lat prowadzi własną działalność szkoleniową jako trener, coach i mówca motywacyjny. Specjalizuje się w psychologii sukcesu, psychologii uważności oraz mowie ciała.

Intensywnie uprawia sport – jest zwyciężczynią kilku maratonów pływackich oraz amatorką biegów długodystansowych. Bada zależności między osobowością a umiejętnością osiągania sukcesu. Podczas prowadzonych szkoleń, pracuje z uczestnikami przede wszystkim nad zmianą ich przekonań i postawy. Jej kursy cieszą się dużą popularnością, a ona niesłabnącą sympatią.

w filmie wykorzystano audio z biblioteki Youtube

Film znajduje się w katalogu: Chwila motywacji


Komentarze