AUSTRALIA |Etap 01| Wyspa Fraser. Pojawiają się pierwsze kłopoty | Dobrze Pojechane00:23:52

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: DobrzePojechane
Australia. Wyspa Fraser. Wielka Wyspa Piaszczysta. Dookoła Australii.

Pierwszym etapem nasej podróży jest przystanek na Wyspie Fraser, po polsku nazywanej Wielką Wyspą Piaszczystą. Nic dziwnego. Jest to największa piaskowa wyspa na Świecie !
Wyspa słynie pięknej przyrody, tras samochodowych 4x4 oraz sporej populacji psów Dingo o bardzo czystej krwi.

Przyjemny pobyt zakłócają nam pojawiające się kłopoty z samochodem, dlatego jesteśmy zmuszeni szybciej wrócić na stały ląd oraz dokonać konkretnego przegrupowania.

Mamy nadzieję, że nasz film przypadł Ci do gustu i znalazłeś w nim to czego szukałeś: rozrywkę, informacje, przygodę, ciekawostki.

Jeśli Ci się podobało, powiedz innym w komentarzu. Jeśli nie, nam napisz do nas na privie, co wg Ciebie możemy poprawić.

Co dalej?

Subskrypcja pomoże Ci nie przegapić kolejnych programów, podróżować razem z nami i co najważniejsze, dobrze przygotować się do Twojego wyjazdu !! (pamiętaj o dzwoneczku powiadomień!!):
https://www.youtube.com/c/DobrzePojechane?sub_confirmation=1

Ciekawe zdjęcia oraz szybki wgląd w naszą szarą codzienność na InstaStory przez:
https://www.instagram.com/dobrze_pojechane/?hl=pl

Zapraszamy też na Facebook po ciekawostki oraz żeby pozostać w szybkim kontakcie ;)
Masz pytania? Pisz śmiało. Pomogliśmy już wielu widzom.
https://www.facebook.com/DobrzePojechane/

Jeśli uważasz, że to co robimy ma sens i wyciągasz dla Siebie jakąś wartość czas pomyśleć o innych :) Opowiedz o nas Twoim znajomym podczas najbliższego spotkania. Twoja osobista rekomendacja będzie dla nas najlepszą reklamą ;)

Jeśli chcesz pójść o krok dalej i możesz sobie pozwolić na to, żeby wesprzeć nasze działania finansowo zajrzyj na Patronite, gdzie informujemy o najnowszych projektach. Patroni oczywiście nie pozostają bez nagrody ;)
https://patronite.pl/DobrzePojechane

Oczywiście wszelkie formy udostępnień internetowych bardzo mile widziane ! W ten sposób bardzo pomożesz nam w rozwoju kanału i nadal będziemy mogli dostarczać Ci rozrywki i informacji.
Z góry dziękujemy ! :)

#DobrzePojechane #Australia #WyspaFrasier #psyDingo #Dingo

Film znajduje się w katalogu: Dookoła Australii


Komentarze