10 przykazań udanego związku00:06:08

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: RobertMarchel
Jaką osobą musimy się stać, by stworzyć szczęśliwy związek na lata? Które zachowania z automatu niszczą związek, a które go umacniają? Tego wszystkiego dowiesz się w materiale. Zobacz koniecznie 10 przykazań udanego związku.
Chętnie dowiem się, które z wymienionych zasad są dla Ciebie najważniejsze - napisz je proszę w komentarzu ;)
Znajdź mnie
Strona:
http://jakzdobywac.pl - szeroko o relacjach damsko-męskich
Facebook:
http://www.facebook.com/robertmarchel
Instagram:
https://www.instagram.com/robertmarcheltv/Kanał na którym jesteś porusza tematykę relacji damsko-męskich. Filmy dotyczą uwodzenia kobiet i mężczyzn, podrywania w codziennych sytuacjach, a także podrywu czy uwodzenia konkretnej dziewczyny lub chłopaka.

Więcej filmów i materiałów z uwodzenia i podrywu, a przede wszystkim Test Flirtu i Ciętej Riposty oraz Test Atrakcyjności znajdziesz na stronie:
http://jakzdobywac.pl/

Zdobędziesz tam także takie materiały jak:

Książka Roberta Marchela: Jak zdobyć osobę, którą kochasz albo której jeszcze nie znasz
http://www.jakzdobywac.pl/produkty/ksiazkaebook-jak-zdobyc-osobe-ktora-kochasz-albo-ktorej-jeszcze-nie-znasz.html

20sto dniowy Kurs Flirtu i Ciętej Riposty:
http://www.jakzdobywac.pl/produkty/20sto-dniowy-kurs-flirtu-i-cietej-riposty.html

30sto dniowy Kurs Świadomości i Głębokiej Pewności Siebie:
http://www.jakzdobywac.pl/produkty/30sto-dniowy-kurs-swiadomosci-i-glebokiej-pewnosci-siebie.html

Robert Marchel udziela także płatnych indywidualnych porad. Tutaj są szczegóły:
http://www.jakzdobywac.pl/produkty/indywidualne-konsultacje-z-robertem-marchelem.html

1. Nie ograniczaj wolności swojemu partnerowi. Spędzanie czasu osobno jest absolutnie zdrowym i obowiązkowym elementem każdej relacji. To może być dla Ciebie trudne, jeśli sam masz mniej znajomych niż Twój partner, albo mniej możliwości spędzania wolnego czasu, ale to nie oznacza, że musisz zmuszać swojego partnera do spędzania czasu z Tobą. Im mocniej będziesz próbował zatrzymać go przy sobie tym mocniej go od siebie odepchniesz. Pretensje, obrażanie się i okazywanie zazdrości to najszybszy sposób do zniszczenia swojego związku.
2. Nie reaguj impulsywnie. Nie przerzucaj swoich frustracji na partnera. Nie warto kolejny raz wracać do starych, kłótni nawet jeśli jeszcze trochę boli Cię to co się stało. Nie warto okazywać zazdrości, nawet jeśli właśnie poczułeś jej mocniejsze ukłucie. Cokolwiek Cię zaboli, zamiast reagować impulsywnie warto najpierw złapać do tego dystans i spojrzeć na wszystko z boku.
3. Mów o tym co Ci się nie podoba z szacunkiem i w pokojowej atmosferze bo to jedyne warunki, w jakich taka rozmowa może być skuteczna. Powiedz co Ci się podoba, a co według Ciebie warto zmienić, ale nie baw się w dyktatora i nie próbuj stawiać żadnych żądań, bo to będzie budziło tylko wrogość. Takie rozmowy nie zawsze muszą być komfortowe, ale wyjaśnienie sobie pewnych spraw, które wam przeszkadzają, zanim nabiorą większych rozmiarów, może mieć kluczowe znaczenie w utrzymaniu dobrej relacji między wami.
4. Przepraszaj, jeśli czujesz, że zrobiłeś coś źle. Nawet jeśli Twój partner zrobił coś 18 razy gorszego. Przepraszanie za coś co naprawdę zrobiłeś nie tak, nigdy nie jest oznaką słabości. Na pewno nigdy nie usłyszysz czegoś w stylu: Paweł, Ty lamusie. Po kiego grzyba mnie przeprosiłeś? Te słowa Spie***aj dzi***ko sprawiły, że zrozumiałam jak się czujesz i zobaczyłam wszystkie swoje błędy. A Ty mnie teraz przepraszasz? Jesteś dla mnie nikim!
Przeproszenie za swoje błędy jest pierwszym krokiem do zburzenia wrogości i wzbudzenia autorefleksji w Twoim partnerze. Tak jak agresja rodzi agresję, tak przepraszanie rodzi pokój.
5. Nie reaguj atakiem na atak. Powstrzymaj pierwszą automatyczną reakcję i spróbuj spojrzeć z miłością na swojego partnera. Postaraj się wczuć w to co Twój partner czuje i spróbować zrozumieć skąd wzięła się taka reakcja. Co go tak zabolało, że pojawiło się w nim tyle złości? Do kłótni zawsze potrzeba dwóch osób. Jeśli Ty nie podejmiesz walki, to tak mi przykro, ale z kłótni nic nie wyjdzie.

Film znajduje się w katalogu: Jak zadbać o swój związek? Zobacz, co musisz wiedzieć


Komentarze