Co zrobić, gdy Twój partner nie chce rozwijać związku?00:05:29

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: RobertMarchel
Widzisz, że Twój związek stoi w miejscu, a partner wzbrania się przed kolejnym krokiem?
Brak chęci partnera na zamieszkanie z Tobą czy wzięcie ślubu, wbrew powszechnej opinii, nie jest jego winą. Co zatem TY możesz z tym zrobić? Na pewno zostawianie relacji na pastwę losu nie będzie dobry rozwiązaniem. Warto, żebyś przede wszystkim zrozumiał z czego wynika postawa partnera, a potem podjął pewne działania. Wszystko dokładnie omówiłem w nagraniu. Sprawdź koniecznie

Znajdź mnie
Strona:
http://jakzdobywac.pl - szeroko o relacjach damsko-męskich
Facebook:
http://www.facebook.com/robertmarchel
Instagram:
https://www.instagram.com/robertmarcheltv/Kanał na którym jesteś porusza tematykę relacji damsko-męskich. Filmy dotyczą uwodzenia kobiet i mężczyzn, podrywania w codziennych sytuacjach, a także podrywu czy uwodzenia konkretnej dziewczyny lub chłopaka.

Jeśli partner nie chce rozwijać związku, to zastanawiasz się, czy cię kocha, czy to miłość, czy jemu zależy. Aby stworzyć szczęśliwy, zdrowy związek, musisz poznać zasady dotyczące związku i miłości, by zadbać o swój związek i uratować relacje
Więcej filmów i materiałów z uwodzenia i podrywu, a przede wszystkim Test Flirtu i Ciętej Riposty oraz Test Atrakcyjności znajdziesz na stronie:
http://jakzdobywac.pl/

Zdobędziesz tam także takie materiały jak:

Książka Roberta Marchela: Jak zdobyć osobę, którą kochasz albo której jeszcze nie znasz
http://www.jakzdobywac.pl/produkty/ksiazkaebook-jak-zdobyc-osobe-ktora-kochasz-albo-ktorej-jeszcze-nie-znasz.html

20sto dniowy Kurs Flirtu i Ciętej Riposty:
http://www.jakzdobywac.pl/produkty/20sto-dniowy-kurs-flirtu-i-cietej-riposty.html

30sto dniowy Kurs Świadomości i Głębokiej Pewności Siebie:
http://www.jakzdobywac.pl/produkty/30sto-dniowy-kurs-swiadomosci-i-glebokiej-pewnosci-siebie.html

Robert Marchel udziela także płatnych indywidualnych porad. Tutaj są szczegóły:
http://www.jakzdobywac.pl/produkty/indywidualne-konsultacje-z-robertem-marchelem.html

Chcesz zrobić krok dalej w swoim związku, czyli zamieszkać razem, wziąć ślub, a może nawet zaplanować dziecko, ale czujesz, że Twój partner ewidentnie się przed tym broni? Na tym wideo powiem Ci o dwóch sposobach, na wyjście z tej sytuacji jeden jest bardzo łagodny i bezpieczny. Drugi gwałtowny i odrobinę ryzykowny, ale może natychmiast przynieść świetne rezultaty.
Im dłużej jesteś w związku, tym teoretycznie bardziej zżyty powinieneś być ze swoim partnerem i tym więcej kroków powinniście podejmować w kierunku wspólnej przyszłości. Oczywiście nigdzie nie ma sztywno wyznaczonych norm, które mówią, że np. po 2 latach trzeba ze sobą zamieszkać, a po 17stu to już koniecznie brać ślub. Dużo zależy od waszej sytuacji, waszych wartości i planów na przyszłość dużo także od wieku, bo inaczej rozwijają się związki, kiedy para ma ledwie po 20lat, a inaczej po trzydziestce. Jednak jeśli czujesz, że Twój związek od dłuższego czasu się nie rozwija, mimo że sam bardzo byś tego chciał i nie widać perspektyw na to, żebyście wkrótce poszli na przód, to zdecydowanie warto będzie coś z tym zrobić.
Na początek pomocne jest spojrzenie na to co się dzieje z perspektywy Twojego partnera. Jeśli on nie chce iść dalej, to najprawdopodobniej nie jest wystarczająco zaangażowany emocjonalnie w Wasz związek i to nie jego wina. Gdyby tylko mógł to na pewno z przyjemnością zakochałby się w Tobie czerpałby dużo większą radość z waszych spotkań i z przyjemnością rozwijał waszą relacje problem w tym, że nie może, bo ma bardzo ograniczoną władzę nad tym co czuje. A skoro nie czuje nic od dłuższego czasu to może być tym zwyczajnie zmęczony i sfrustrowany.
W taką pułapkę wpada wiele osób, które są ze sobą od dłuższego czasu bardziej z przyzwyczajenia niż z poczucia szczęścia. Relacja jeszcze się nie rozpadła, bo w końcu nie ma jakiejś katastrofy, nie ma tak dużo kłótni i nie ma też perspektyw ani czasu na poznanie kogoś innego. Więc związek trwa. Ale dobrze też nie jest i na myśl o tym, że to właśnie z tą osobą trzeba spędzić resztę życia, od razu na usta ciśnie się twarde i zdecydowane: Chyba raczej jeszcze nie teraz.
Mówię to trochę śmiechem żartem, ale na dłuższą metę sytuacja może być bardzo poważna, bo związek, który się nie rozwija, prędzej czy później się rozpada. Bardzo łatwo w takiej sytuacji jest zacząć pokazywać swoje wymagania do partnera. No bo jesteśmy już tyle lat razem, wszyscy dookoła się hajtają i mają dzieci, a my nawet zaręczeni nie jesteśmy. Ty mnie nie kochasz! Jeśli próbowałeś takiego podejścia, to pewnie już wiesz, że nie tylko nie działa, ale wręcz pogarsza sytuacje.

Film znajduje się w katalogu: Jak zadbać o swój związek? Zobacz, co musisz wiedzieć


Komentarze