7 NAJCZĘSTSZYCH Błędów w Relacjach Damsko-Męskich00:06:58

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: RobertMarchel
Większość ludzi buduje swoje wyobrażenie o miłości na podstawie romantycznych filmów, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Poznaj 7 najczęstszych błędów popełnianych w relacjach damsko-męskich.

http://jakzdobywac.pl - dowiedz się więcej o uwodzeniu i podrywie
http://www.facebook.com/robertmarchel - znajdź mnie na facebooku!

Kanał na którym jesteś porusza tematykę relacji damsko-męskich. Filmy dotyczą uwodzenia kobiet i mężczyzn, podrywania w codziennych sytuacjach, a także podrywu czy uwodzenia konkretnej dziewczyny lub chłopaka.

Czy wiesz, że zdecydowana większość filmowych historii miłosnych nigdy nie mogłaby się wydarzyć w rzeczywistości? A to właśnie na podstawie tego źródła tak wiele osób buduje swoje wyobrażenie o miłości. Błędne rozumienie praw działających w relacjach damsko-męskich jest tak powszechne i tak mocno zakorzenione, że odkrycie prawdy w tym temacie daje mniej więcej taki efekt: O ku**a Dowiedz się, jakie są mechanizmy działające w związku, jak budować związek z drugą osobą i co zrobić, aby naprawić swoją relację. Dzięki temu nagraniu najczęściej popełniane błędy w związku będą dla Ciebie zupełnie obce, a przez to będziesz wiedział, jak stworzyć szczęśliwy związek.

Więcej filmów i materiałów z uwodzenia i podrywu, a przede wszystkim Test Flirtu i Ciętej Riposty oraz Test Atrakcyjności znajdziesz na stronie:
http://jakzdobywac.pl/

Zdobędziesz tam także takie materiały jak:

Książka Roberta Marchela: Jak zdobyć osobę, którą kochasz albo której jeszcze nie znasz
http://jakzdobywac.pl/jak_zdobyc_osob...

20sto dniowy Kurs Flirtu i Ciętej Riposty:
http://jakzdobywac.pl/kurs_uwodzenia.php

Videokurs Doskonałe Relacje:
http://jakzdobywac.pl/doskonale_relac...

Robert Marchel udziela także płatnych indywidualnych porad. Tutaj są szczegóły:
http://jakzdobywac.pl/porady_sercowe.php

Hasła powiązane z filmem: najczęstsze błędy w relacjach, jakich błędów unikać, co osłabia związek, osłabienie relacji w związku, wyznanie miłosne, równowaga uczuć, okazywanie zainteresowania, zainteresowanie, bycie wyzwaniem, pewność siebie, odwaga, pierwszy krok, obrażanie się, akceptacja, zaufanie, zazdrość, awantury, kłótnie, zdrada, osłabienie uczuć.

Film znajduje się w katalogu: Jak zadbać o swój związek? Zobacz, co musisz wiedzieć


więcej

Komentarze