AUSTRALIA |Etap 07| Perły, baobab i zachody słońca | Dobrze Pojechane00:23:54

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: DobrzePojechane
Australia zachodnia. Broome. Wielbłądy na plaży. Bungle bungle. Purnululu. Wąwóz kolczatki. Mur chiński w australii. Baobab. Drzewo więzienie. Road train. Biały paw. Farma pereł. Park Karijini.

Dotarliśmy do Australii Zachodniej, która wprost obfituje w atrakcje. Niestety jest również ogromnym stanem, dlatego odległości pomiędzy nimi są równie wielkie.
W dzisiejszym odcinku odwiedzamy dwa duże parki narodowe: Purnululu i Karijini. Oba słyną z niesamowitych widoków i formacji skalnych.
Poza tym docieramy do pięknie położonej farmy pereł, gdzie dowiadujemy się conieco o przemyśle produkcji tych skarbów.
Wszystko otoczone pięknymi zachodami słońca, długimi plażami i wśród baobabów.
Do tego kilka smaczków jak olbrzymie transporty drogowe, biały paw i mur chiński...
Dużo się dzieje !

Mamy nadzieję, że nasz film przypadł Ci do gustu i znalazłeś w nim to czego szukałeś: rozrywkę, informacje, przygodę, ciekawostki.

Jeśli Ci się podobało, powiedz innym w komentarzu. Jeśli nie, nam napisz do nas na privie, co wg Ciebie możemy poprawić.

Co dalej?

Subskrypcja pomoże Ci nie przegapić kolejnych programów, podróżować razem z nami i co najważniejsze, dobrze przygotować się do Twojego wyjazdu !! (pamiętaj o dzwoneczku powiadomień!!):
https://www.youtube.com/c/DobrzePojechane?sub_confirmation1

Ciekawe zdjęcia oraz szybki wgląd w naszą szarą codzienność na InstaStory przez:
https://www.instagram.com/dobrze_pojechane/?hlpl

Zapraszamy też na Facebook po ciekawostki oraz żeby pozostać w szybkim kontakcie ;)
Masz pytania? Pisz śmiało. Pomogliśmy już wielu widzom.
https://www.facebook.com/DobrzePojechane/

Jeśli uważasz, że to co robimy ma sens i wyciągasz dla Siebie jakąś wartość czas pomyśleć o innych :) Opowiedz o nas Twoim znajomym podczas najbliższego spotkania. Twoja osobista rekomendacja będzie dla nas najlepszą reklamą ;)

Jeśli chcesz pójść o krok dalej i możesz sobie pozwolić na to, żeby wesprzeć nasze działania finansowo zajrzyj na Patronite, gdzie informujemy o najnowszych projektach. Patroni oczywiście nie pozostają bez nagrody ;)
https://patronite.pl/DobrzePojechane

Oczywiście wszelkie formy udostępnień internetowych bardzo mile widziane ! W ten sposób bardzo pomożesz nam w rozwoju kanału i nadal będziemy mogli dostarczać Ci rozrywki i informacji.
Z góry dziękujemy ! :)

#DobrzePojechane #Australia #Etap7 #dookołaAustralii

Film znajduje się w katalogu: Dookoła Australii


więcej

Komentarze