SPIRALA NEGATYWIZMU//Kasia Sawicka//00:23:51

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: KasiaSawicka
Wszystkie związki przechodzą kryzysy i jest to absolutnie naturalna kolej rzeczy. Presja okoliczności, zmian zewnętrznych i wewnętrznych powodują, że tracimy ze sobą dobry, bliski kontakt i osłabiają się więzi.
________________________________________________________________________________________________

Pierwsze dziecko przed Tobą?

Sprawdź mój kurs, który pozwoli Ci się dobrze przygotować do tego wymagającego okresu: https://kursy.kasiasawicka.pl/pierwsze-dziecko-kurs-online/

Przygotowałam również darmowy test online Jaką będziesz mamą. Dostępny na moim blogu:
https://kasiasawicka.pl/jaka-bedziesz-mama-test/

________________________________________________________________________________________________

Przy presji narasta tendencja do izolacji i negatywnych zachowań. Gdy zdarzają się one od czasu do czasu to nie stanowi to większego problemu. Natomiast często zdarza się, że partnerzy wpadają w negatywny rezonans, który ja nazywam spiralą negatywizmu. Tracą całkowicie poczucie budowania czegoś wspólnie i stają się dla siebie wrogami. Prowadzi to dużego napięcia i eskalowania działań wręcz wrogich czyli zaczepki słowne i eskalowanie napięcia przez złośliwości i utrudnianie życia. Tak naprawdę zachowują się jak dzieci, które popychają się do coraz gorszych zachowań i wydobywają z siebie nawzajem te najgorsze cechy i coraz bardziej wkręcają się w bagno negatywizmu. Wiele par przed rozwodem przechodzi taką eskalację wrogości. Podobnie rodzice nastolatków maja tendencje do wpadania w taki rodzaj zachowań.


MAIL/ COLLABORATION:


k.sawickam@wp.pl


ZNAJDŹ MNIE W SIECI:

Facebook: https://www.facebook.com/Rodzinne-puzzle-650720031761750/

Instagram: https://www.instagram.com/ka_sawi/

NAJPOPULARNIEJSZE FILMY:

Dobry seks w związku:
https://youtu.be/YAJ0Ab_6y_8
Toksyczni ludzie:
https://www.youtube.com/watch?viGiz1dYdlZI&t43s

Toksyczny Narcyz:
https://www.youtube.com/watch?v7OthnI1rJks&t1s

Osobowość BORDERLINE:
https://www.youtube.com/watch?vlonpoFiJkMM&t6s


SERIA DLA RODZICÓW:
https://www.youtube.com/watch?vcb4Lsw21UTY&listPL5An1LU_BDO6Lo_XAf-BvRCzHTkCo2y-iMam na imię Kasia, mam 158 cm wzrostu, mieszkam w Gdyni. Z wykształcenia pedagog, mam piątkę dzieci. Wiele lat spędziłam w terapii pedagogicznej, pracując z dziećmi, które miały problemy z czytaniem oraz byłam trenerem szybkiego czytania i technik pamięciowych. Moje ulubione tematy to: indywidualne podejście do dzieci, nastolatki, rozwój osobisty, dysfunkcje w rodzinie.

Film znajduje się w katalogu: Relacje interpersonalne


Komentarze