NAJWIĘKSZY KEMPING NA JAKIM JAK DOTĄD BYLIŚMY NASZĄ PRZYCZEPĄ KEMPINGOWĄ-SANGULI SALOU*****/Vlog 5200:15:50

zwiń opis video pokaż opis video
W tym odcinku pokazujemy Wam jak przyjeżdżamy na największy kemping na jakim jak dotąd byliśmy - Sanguli salou (https://www.sangulisalou.com/). Niestety sam dojazd przysporzył nam wielu problemów i stresu. Nawigacja poprowadziła nas złą drogą i wjechaliśmy w kamienisto piaszczystą drogę. Bardzo się baliśmy czy przypadkiem nie przebijemy opony w samochodzie albo w naszej przyczepie kempingowej. Na szczęście wszystko się odbyło bez problemów. Zobaczycie we vlogu jak wjeżdżamy na kemping. W sezonie na kempingu jest ponad 3 tys osób. To bardzo dużo. Kemping ma 4 baseny i pełno atrakcji. Ale po kolei... We wjeździe na kemping pomaga pracownik kempingu. Pokazuje gdzie się zatrzymać i iść do recepcji. Recepcja bardzo duża, kilku stanowiskowa. Po chwili mamy już wszystko załatwione. Każdy musi mieć opaskę na ręce aby wejść na kemping. Dostaliśmy książeczkę z zasadami panującymi na kempingu oraz mapę.(Link do planu kempingu: https://www.sangulisalou.com/downloads/sg_mapa_2019.pdf)
Kemping ogromny. Powoli pojechaliśmy w stronę naszej parceli. Nie było łatwo. Bardzo wąskie uliczki nie pomagają. Na szczęście w takich przypadkach zawsze pomaga Nadia oraz Igor. Nadia tym razem filmowała nasz wjazd, a Igor kontrolował czy nigdzie nie uderzamy naszą przyczepą. Przydały by się kamery :) Wjechaliśmy na miejsce.

Podczas podłączania okazuje się, że przydał się długi przedłużacz. Dzięki takim kanałom jak KiKi Świat lub Kapitan Przyczepa przed wyjazdem zabraliśmy 40 metrowy przedłużacz do podłączania przyczepy. Tak samo różne przejściówki do wody. Na szczęście wszystko mamy i nie ma żadnych problemów na kempingach. Po rozłożeniu przyczepy i podłączeniu jej do wody i ścieków poszliśmy do restauracji na kolację. W tak głośniej restauracji nigdy chyba nie byliśmy. Klauni i karciarze zabawiają klientów.

Po kolacji poszliśmy do mini klubu na występy. Akurat grali Kopciuszka. To pierwsza sztuka teatralna Krzysia. Mini klub tylko z nazwy. To prawdziwy duży amfiteatr z wieloma możliwościami technicznymi. Odbywają się tu koncerty, spektakle i zabawy z dziećmi. Do każdego stolika można zamówić jedzenie i picie. Bardzo miło i przedstawienie doskonałej jakości w kilku językach. Zapraszamy do oglądania, komentowania i subskrybowania naszego kanału.


Data nagrania 20-21.06.2019


Dziękujemy za wszystkie subskrypcje i komentarze i zapraszamy na nasz Instagram gdzie na bieżąco możecie śledzić to co robimy.

-------------------------------------------------------------------

Instagram: https://www.instagram.com/rodzinanagigancie/

Kontakt: rodzinanagigancie@gmail.com

Zaproponuj tłumaczenia naszych filmów:
http://www.youtube.com/timedtext_cs_panel?cUC0ZmEWtZfBfDZrTxvz69EXg&tab2

Muzyka:
--------------------------------------------------------
Make My Love Your Home
Song byThe Days
--------------------------------------------------------
Getaway
Song byOliver Michael
--------------------------------------------------------
Dont Stop Me Now
Song byAnton Vlasov

#sangulisalou #hiszpania #przyczepa_kempingowa

Film znajduje się w katalogu: Hiszpania


więcej

Komentarze