Wuzet - Iluzja (prod. Dubsknit)00:04:00

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: KokaBeats
http://soundline.biz/WuzetWlasnezdanie http://www.facebook.com/kokabeats
http://www.facebook.com/wuzetofficial

Iluzja to pierwszy singiel zapowiadający debiutancki album Wuzeta -- najświeższego reprezentanta Koka Beats. Nagranie zostało wyprodukowane przez Dubsknita. Za mix i mastering odpowiada Kwazar. Utwór zapowiada album Własne Zdanie, którego premiera zaplanowana jest na 25 listopada 2013.

Wuzet to skrót od Własne Zdanie i Więcej Zieleni. Te dwa zwroty idealnie określają MC, producenta i DJa mieszkającego w Londynie, który reprezentuje ekipę dobrebity.pl i wytwórnię Koka Beats.

Wuzet oficjalnie zadebiutował na płycie Punktu Widzenia pt. Eksploracje w 2002 roku. Ważnym punktem w jego karierze był stworzony z braćmi w 2004 roku projekt Komercyjna Zbrodnia. W roku 2005 Wuzet wyjechał do Wielkiej Brytanii - był to początek jego ścieżki jako solowego wykonawcy. Charakterystyczny dla Wuzeta, szalony, prześmiewczo- zaczepny flow osiągnął apogeum w 2008 roku w kawałku Ijo ijo. Utwór szybko stał się hymnem fanów muzyki dubstep i grime. W 2012 roku, wspólnie z Auricomem wydał zbierający świetne recenzje mixtape Dzieci Basu.

W 2013 roku wspólnie z ekipą dobre bity.pl wystąpił m.in. na Audioriver i Up To Date Festival.

Wielkimi krokami zbliża sie premiera jego pierwszego, legalnego albumu pt. Własne zdanie, na którym usłyszeć będzie można czołówkę polskich producentów muzyki dubstep, trap i grime.

Klip zrealizowała ekipa WOW Pictures - wowpictures.tv
____
Bądź na bieżąco, subskrybuj kanał YouTube: http://bit.ly/KokaBeats

Film znajduje się w katalogu: Teledyski


więcej

Komentarze