Zaginiony - W ogień feat. Kay (prod. Szatt) Official Video00:04:05

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: KokaBeats
http://soundline.biz/ZaginionyCzerwonesamochodyibialedziewczyny

http://www.facebook.com/kokabeats
http://www.facebook.com/zaginiony

Koka Beats prezentuje trzeci teledysk promujący album Zaginionego Czerwone samochody i białe dziewczyny pt. W ogień. Za realizację teledysku odpowiada grupa R5Films.

Oto co sam artysta ma do powiedzenia na temat płyty:

Jest to w pewnym sensie concept album, na którym obrałem ściśle określoną konwencję. Tematyka krąży wokół moich relacji z kobietami, przewija się również wątek sportowych samochodów, które w kontekście tytuły płyty są symbolem marzeń. To bardzo specyficzny materiał, skierowany przede wszystkim do osób, które słuchają tekstów. Główny nacisk położyłem tutaj właśnie na treść, jest dużo storytellingów, 3-zwrotkowe utwory, które są częścią całości, a jednocześnie stanowią odrębne dzieło. Jestem perfekcjonistą, dlatego całość wraz z poligrafią została dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Mam za sobą bardzo długi staż w podziemiu i dwa albumy na koncie (STREETWORKERZ -- Street Art oraz Zaginiony/Skajsdelimit -- Legendy płynące z tych okolic). Solową płytę nagrywałem z myślą o legalnym debiucie, nie chciałem posiłkować się plejadą znanych gości, ponieważ jest to bardzo osobisty materiał i uważam, że tak jest fair.

Album jest efektem wygrania przez Zaginionego konkursu Nagraj płytę z Orange.

Album można kupić w formie fizycznej: http://kokafeat.com/product.php?id_product280

Lub cyfrowej: http://www1.plus.pl/muzodajnia/main/album.html?albumId498351&artistId1147694&tZaginiony%2BCzerwone+samochody+i+biale+dziewczyny

Film znajduje się w katalogu: Teledyski


więcej

Komentarze