NORWEGIAPIERWSZY ŚNIEG VAN LIFE VLOG #5100:18:43

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: podrozovanie
Subskrybuj nasz kanał: https://bit.ly/2Org3Fc
Polub nas na FB: https://www.facebook.com/podrozovanie/
KLIKNIJ TUTAJ PO WIĘCEJ
Nasza oficjalna strona: http://podrozovanie.pl/
Instagram: #podrozovanie

Podoba Ci się nasz kanał? Możesz pomóc w jego rozwoju i wesprzeć nas poprzez stronę Patronite: https://patronite.pl/podrozovanie
lub wysłać pieniądze bezpośrednio przez http://paypal.me/podrozovanie
___
Przygotujcie się na kolejną porcję pięknych i mega spektakularnych widoków z podróży przez Norwegię. W dzisiejszym vlogu z naszej rocznej wyprawy zobaczycie walkę ze śniegiem, który zaskoczył nie tylko nas! Śnieg zaczął sypać zupełnie niespodziewanie! Dopadł nas w górach na wysokości 1300 m.n.p.m. i prószył przez pół dnia. Przeżyliśmy chwile grozy, zwłaszcza jak mijaliśmy samochody, kampera i ciężarówkę, które wylądowały w rowie. Nam na szczęście udało się wydostać cało i bezpiecznie. Teraz wspominamy ten dzień z wielkim z uśmiechem.

Taki jest właśnie van life - codziennie coś nowego, codziennie coś zaskakującego. Nie można za wiele planować bo droga stawia nas w sytuacjach, których nie można było przewidzieć. Na szczęście nauczyliśmy się żyć tu i teraz. Brać życie takim jakie jest. Co ma być to będzie. My jedziemy dalej!

Jeśli jeszcze nie subskrybujesz tego kanału to gorąco zachęcamy do wciśnięcia przycisku subskrybuj oraz do kliknięcia w dzwoneczek. Dzięki temu nie przegapisz kolejnych odcinków.
więcej

Komentarze