DROGA TROLI - NORWEGIA - VAN LIFE VLOG #5000:20:10

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: podrozovanie
Subskrybuj nasz kanał: https://bit.ly/2Org3Fc
Polub nas na FB: https://www.facebook.com/podrozovanie/
KLIKNIJ TUTAJ PO WIĘCEJ
Nasza oficjalna strona: http://podrozovanie.pl/
Instagram: @podrozovanie

Podoba Ci się nasz kanał? Możesz pomóc w jego rozwoju i wesprzeć nas poprzez Patronite: https://patronite.pl/podrozovanie
___
To już 50 odcinek vloga! WOW! I to w takim miejscu! Dzisiaj zobaczycie kolejną część podróży po Norwegii. Zaczynamy w miejscowości Oppdal skąd pojedziemy na punkt widokowy na górę Snohetta (Viewpoint Snøhetta, Hjerkinnhusvegen 33, 2661 Hjerkinn), gdzie wybudowano cudowną architektonicznie budowlę otwartą cały rok, dla wszystkich za darmo. Można się tam schronić przez wiatrem, deszczem, zimnem i niepogodą. Można rozpalić w kominku i spędzić romantycznie wieczór :)
Po kilku cudownych dniach w Oppdal pojechaliśmy do miejscowości Trondheim znanej ze skoków narciarskich gdzie zwyciężał Adam Małysz i Kamil Stoch. Trondheim jest bardzo ładnym miastem, kolorowym, zadbanym i bardzo urokliwym. Minusem jest niestety spora ilość bramek, które pobierają opłatę za przejazd przez drogi, mosty i tunele, przez co musieliśmy sporo zapłacić za tę wizytę.
No i wreszcie Droga Troli zwana również Język Trola lub Trollstigen. Wybudowana w 1936 droga na zboczu skały wznosi się na wysokość 852 m.n.p.m. Jest to dosyć stromy podjazd z ogromną ilością zakrętów. Było to piękne doświadczenie, ale bardzo stresujące. Na szczęście zjazd z drugiej strony fiordu był spokojny i udało nam się bez przeszkód zjechać. Na pewno przydały się doświadczenia z hamowania w górach z odcinka #18 - SPALONE HAMULCE. Dzięki temu wiemy już jak zachować się jadąc wielkim autem w góry :)

Jeśli podobał Ci się ten odcinek zostaw po sobie ślad w postaci komentarza lub łapki w górę. Dziękujemy!
---
Muzyka pochodzi z banku muzyki dla twórców filmowych i może być trudno ją znaleźć on-line.
---
Dron DJI SPARK kupiliśmy na drony.net
---

Komentarze