Trzynaście Powodów: Kończ waść, wstydu oszczędź. Sezon finałowy to katastrofa!00:10:55

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: 300Kultura
SUBSKRYBUJ: https://www.youtube.com/channel/UCNRA...
Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/300kultura/

Ciekawa historia, intrygujący bohaterowie, mocny temat, który wciągał z każdym kolejnym odcinkiem. Taki właśnie był pierwszy sezon Trzynastu Powodów. Wyszła z tego dość spójna i zamknięta kompozycja, a gdyby kontynuacji jednak nie było, to chyba nikt by się nie obraził.

Netflix postanowił jednak wycisnąć ten ważny niegdyś serial i rozciągnął go na aż cztery sezony. Ten ostatni, jak można było zakładać, całkowicie nie dowiózł. Wziął go na warsztat największy optymista w naszej ekipie, czyli Krzychu, który zawsze próbuje się doszukiwać plusów, nawet tam, gdy dana produkcja ma ich niewiele.

Jak się jednak okazało finał Trzynastu Powodów nawet u niego przelał czarę goryczy. Co dokładnie tam nie zagrało? A może inaczej - czy były cokolwiek, co można było pochwalić? Zapraszamy do obejrzenia i aktywności pod filmem ;]

#13ReasonsWhy #TrzynaściePowodów #13Powodów
___________________________________________________________

Zapraszamy Wa również na naszego bloga, gdzie znajdziecie wszystkie nasze materiały - podcasty, rankingu i mnóstwo ciekawych tekstów.

https://300kultura.com

___________________________________________________________

Nie zapominajcie także o naszych pozostałych kanałach społecznościowych, które cały czas rozwijamy i które potrzebują czułości z Waszej strony.

https://twitter.com/300Kultura

https://www.instagram.com/300kultura/

___________________________________________________________

Wykorzystano:

Kevin MacLeod ~ Aces High
https://www.youtube.com/watch?vE6Ac9
więcej

Komentarze