Jak ocenić kondycję związku?00:06:47

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: RobertMarchel
Co zrobić, aby związek był w jeszcze lepszej kondycji? Skąd wiedzieć, na których elementach się skupić, by mocno podnieść jakość relacji? Jedną z opcji jest rozłożyć związek na czynniki pierwsze. I przyjrzeć się każdemu elementowi. Może się okazać, że wystarczy niewielka zmiana, aby całkowicie odmienić związek. To nagranie uświadomi Ci bardzo ważne kwestie - obejrzyj koniecznie.

Sprawdź kondycję swojego związku wypełniając bezpłatny, zaawansowany test:
https://www.lovesystem.pl/

Znajdź mnie
Strona:
http://jakzdobywac.pl - szeroko o relacjach damsko-męskich
Facebook:
http://www.facebook.com/robertmarchel

Kanał na którym jesteś porusza tematykę relacji damsko-męskich - a jeszcze więcej wiedzy w tym temacie znajdziesz w moich kursach, których pełna lista jest dostępna tutaj: https://kursy.jakzdobywac.pl/

Jak ocenić kondycję Twojego związku? 4 kryteria

Też masz tak, że kiedy myślisz sobie o zrobieniu okresowych badań zdrowotnych całego ciała, to czujesz pewien lęk? No bo co się stanie, jeśli się okaże, że np. masz raka? Albo inną poważną chorobę? Całe życie może Ci się wywrócić do góry nogami, bo nagle będziesz musiał się skupić na zdrowiu. Ale jednocześnie też wiesz, że mimo lęku, warto zrobić te badania, bo jeśli faktycznie coś Ci jest i tego nie odkryjesz, to wtedy dopiero będzie źle. Bo nie będziesz w stanie poradzić sobie z problemem jeśli nawet nie będziesz go świadomy.

Podobnie jest ze związkiem. Samo zastanawianie się w jakim stanie jest moja relacja - zwłaszcza, kiedy czujesz, że nie jest idealnie, może budzić pewien lęk. Ale jednocześnie zdiagnozowanie tego co jest do poprawy, jest jedyną szansą na to, żeby to zmienić zanim będzie za późno.

Komentarze