Wypadek na rybach Wędkarstwo podlodowe z lucio00:08:39

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: lucio
Jak w każdym sporcie również wędkarstwo podlodowe bywa niebezpieczne. Podczas ostatniej wyprawy na ryby zdarzył się niecodzienny wypadek na lodzie. Sami zobaczcie. Nam numer wciął świder wędkarski a co się działo potem to katastrofa.

Filmy o tematyce wędkarstwo podlodowe:
http://www.youtube.com/playlist?list=PL76934E48AD6B3FC0&feature=view_all


Znajdziesz mnie na:

Facebook:
http://www.facebook.com/wed...

Google +:
https://plus.google.com/u/0...

Twitter:
https://twitter.com/#!/graf...

Instagram:
http://instagram.com/wedkow...

Pinterest
http://pinterest.com/wedkow...

Youtube:
http://www.youtube.com/wedk...

strona www
http://www.wedkarstwo.lucio.pl

Wędkarstwo Lucio to vlog wędkarski z nieszablonowymi, amatorskimi filmami z wypraw nad wodę. Ciężko doszukać się tu nadęcia, ustawianych brań i sztuczności charakterystycznych dla programów telewizyjnym. Na przestrzeni zaledwie 3 lat blog zrzeszył jedną z największych w Polsce społeczność pasjonatów wędkarstwa, ludzi którzy kochają spędzać wolny czas nad wodą w gronie znajomych i rodziny. Filmy są darmowe i publikowane co najmniej raz w tygodniu. Powstają podczas spontanicznych wypraw na ryby Łukasza Żółtego założyciela bloga i jego znajomych. Jest to dokument ukazujący jak pięknym sportem i hobby jest wędkarstwo amatorskie.

W 2013 roku Wędkarstwo Lucio zostało docenione przez widzów i jury konkursu „Blog roku" organizowanego przez Onet. Spośród tysięcy zgłoszonych blogów różnych tematycznie Wędkarstwo Lucio trafiło do ścisłego finału co jest dużym osiągnięciem w dziedzinie wędkarstwa.

Łukasz Żółty (Lucio) to z wykształcenia grafik komputerowy, który każdą wolną chwilę spędza nad wodą z wędką w ręku. Wędkarstwo to jego hobby i wielka pasja. Na przestrzeni ostatnich lat obok samego wędkarstwa jako druga pasja zrodziło się nagrywanie filmów z wypraw wędkarskich.

Kontakt na stronie www.wedkarstwo.lucio.pl

Film znajduje się w katalogu: Wędkarstwo podlodowe


więcej

Komentarze