Waleczne pstrągi, grill na lodzie i szkółka wędkarska | wędkarstwo podlodowe00:16:11

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: lucio
Temperatura -15 więc to najlepsza pora na wędkarstwo podlodowe. Łowimy pstrągi w miejscowości Rzemień (woda no kill PZW okręgu Rzeszów). Nastawialiśmy się na pstrągi tęczowe i generalnie ryby brały. Problem w tym, że wyholowanie ich na lód zestawem podlodowym graniczyło z cudem. Oprócz łowienia na filmie zobaczycie ujęcia z drona dzięki moim patronom Patronite: https://patronite.pl/wedkowanie , grilla i kilka słów na temat prężnie działającej szkółki wędkarskiej na Podkarpaciu. Jak film się spodoba proszę zostawić łapkę w górę za co z góry dziękuję.

Koło wędkarskie nr 5 Łowca: https://www.lowca5.pl/
Fanpage koła: https://www.facebook.com/kolowedkarskie/

Internetowy sklep wędkarski Łowca:
http://www.wedkarstwo.lucio.pl

Znajdziesz mnie:
► Facebook: http://www.facebook.com/wedkowanie
► Patronite: https://patronite.pl/wedkowanie
► Instagram: wedkowanie
► Snapchat: lucio.lowca
► Twitter: https://twitter.com/#!/grafik2d
► WWW: http://www.wedkarstwo.lucio.pl
► YouTube: http://www.youtube.com/wedkowanie

Wędkarstwo Lucio to nieszablonowe filmy wędkarskie z wypraw nad wodę. Ciężko doszukać się tu nadęcia, ustawianych brań i sztuczności charakterystycznych dla programów telewizyjnych. Od 2010 roku zrzesza w serwisie YouTube największą w Polsce społeczność pasjonatów wędkarstwa. Filmy są darmowe i publikowane co najmniej raz w tygodniu. Powstają podczas spontanicznych wypraw na ryby Łukasza Żółtego założyciela Wędkarstwo Lucio i jego znajomych. Jest to dokument ukazujący jak pięknym sportem i hobby jest wędkarstwo amatorskie.

2017r. powstaje koło wędkarskie Łowca
2016r. top 10 najchętniej oglądanych kanałów na Polskim YouTube w kategorii sport wg. Sotrender, nieprzerwanie od 2015 roku
2015r. srebrna odznaka PZW za zasługi dla wędkarstwa polskiego,
2014r. wyróżnienie Planete+ dla najbardziej inspirującego vlogera
2013r. finał „Blog roku" organizowanego przez Onet.
2010r. nieprzerwanie lider filmów wędkarskich na Polskim YouTube

Raz w roku organizowane są ogólnopolskie 2-u dniowe zawody wędkarskie o "Puchar Wędkarstwo Lucio", w których zawodnikami są widzowie z całej Polski.

Łukasz Żółty (Lucio) to z wykształcenia grafik komputerowy, który od 1999r, każdą wolną chwilę spędza nad wodą z wędką w ręku. Wędkarstwo to jego hobby i wielka pasja. Od 2010 roku obok wędkarstwa jako druga pasja zrodziło się nagrywanie filmów z wypraw wędkarskich.

Kontakt na stronie www.wedkarstwo.lucio.pl

Film znajduje się w katalogu: Wędkarstwo podlodowe


więcej

Komentarze