5 Kołczingowych Bzdur00:10:35

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: kolodziejadrian
Samorozwój zawiera mnóstwo mitów. Oto 5 bzdur, które powtarzają osoby w branży samorozwojowej

Wyzwanie 21-dni: https://sklep.adriankolodziej.pl/funnel/wyzwanie/21-dniowe-wyzwanie/
Zapraszam na bezpłatny webinar Jak zbudować wirtualne nieruchomości, czyli serwisy, które przynoszą dochód pasywny:
https://sklep.adriankolodziej.pl/funnel/webinar-wn/webinar/
Grupa na FB: http://bit.ly/2M7hHy6


Spis treści:

1. Zawsze i wszędzie możesz wszystko.

Bzdura! Jeśli nie masz rąk, nie podrapiesz się po tyłku. Jeśli masz 1.2m wzrostu nie zostaniesz wybitnym koszykarzem. W wielu wypadkach możesz pokonać bariery i ograniczenia, które są częścią Twojej osobowości i możesz przekroczyć granice, które są nieosiągalne. W końcu człowiek wylądował na księżycu, a Roger Bannister złamał milę poniżej 4 minut.

Koncentruj się na swoich mocnych stronach i przesuwaj granice. Stawiaj sobie coraz większe cele, ale bądź świadom swoich ograniczeń. Czasami trzeba zatrudnić kogoś lepszego od siebie, żeby przejść na wyższy poziom przychodów.

2. Wystarczy ruszyć tyłek, aby mieć wszystko, co chcesz.

Wejście na Mount Everes jest pełne trupów. Sama ruszenie się z miejsca niczego nie gwarantuje. Trzeba zachować samodyscyplinę, zdobywać wiedzę, być cierpliwym, kalkulować ryzyko i mieć odrobinę szczęścia. Na każdego zwycięzcy przypada setki przegranych. Nawet jeśli robisz wszystko dobrze, czasami przegrywasz. Ważne, aby zachować pokorę i próbować ponownie.

3. Musisz czytać książki samorozwojowe

Rockeffeller nie czytał książek, nie był specjanie inteligenty, a został najbogatszym człowiekiem swoich czasów. To nie jest wymagane, ale pomaga.

4. Musisz się zmotywować.

Cała sztuka polega na tym, aby zachować samodyscyplinę i nawyki przez lata. Motywacja przychodzi i odchodzi. Nie jest dana na stałe. Trzeba ciągle ją podsycać, ale to samodyscyplina jest królem. Żadne szkolenie motywacyjne nie zapewni Ci wyników.

5. Nawyk powstaje w 21 dni.

Bzdura potrzeba od 18 do 256 dni, aby zbudować nawyk.

Komentarze