Osobliwy marsz przez instytucje - Komentarz Konieczny!00:45:15

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: eMisjaTv
Jeden z lewicowych ideologów niemieckiego ruchu młodzieży powiedział kiedyś, że po władzę należy maszerować przez instytucje. Najwyraźniej koncepcja ta dotarła niedawno do USA i ktoś ją tam zinterpretował dosłownie. W minioną środę bowiem zwolennicy prezydenta Donalda Trumpa ruszyli na symbol amerykańskiej demokracji, czyli Wzgórze Kapitolińskie, gdzie dosłownie przemaszerowali przez budynek Kongresu Stanów Zjednoczonych, plądrując wszystko po drodze.

Mimo, że Donald Trump był pośrednio odpowiedzialny za te wydarzenia, mówiąc kilka godzin wcześniej do wzburzonego tłumu, że demokraci ukradli wybory, których de facto nie ma możliwości przegrać i pytając retorycznie czy ktoś jeszcze wierzy w wygraną Joe Bidena?, po wszystkim oświadczył, że przy pomocy specjalnych oddziałów policji oraz Gwardii Narodowej pozbył się już intruzów, którzy złamali prawo i zapłacą za to, ponieważ przemocą nie reprezentuje się kraju.

Z tą opinią nie zgadzają się natomiast władze Iraku oraz Iranu, które przez ostatnie lata widziały politykę zagraniczną USA reprezentowaną głównie przemocą i na bazie tejże wystawiły już nakaz aresztowania ustępującego amerykańskiego prezydenta oskarżanego o zamachy terrorystyczne oraz wspieranie bojowników z Daesh.

Trudno będzie do udowodnić samemu Donaldowi Trumpowi, lecz jego poprzednik Barack Obama może niedługo usłyszeć podobne zarzuty, ponieważ w toku specjalnego senackiego śledztwa w Waszyngtonie wykryto dowody na to, że administracja byłego amerykańskiego prezydenta przekazała co najmniej 115 tys. dolarów na działania organizacji powiązanej z Al-Kaidą.

Więcej na ten temat tutaj: https://www.nationalreview.com/news/senate-investigation-finds-obama-admin-knowingly-funded-al-qaeda-affiliate/

Jaka sankcja może za to spotkać byłego prezydenta USA, to temat na oddzielny wątek, lecz głos w tej sprawie zabrał już najrówniejszy z równych, Mark Zuckerberg, który poczuł się odpowiedzialny za dobro świata i postanowił sam wymierzyć karę w postaci bana na facebooku. Od tej chwili żaden barbarzyńca nie będzie czuł się bezpieczny.

Żaden, z wyjątkiem zwolenników myśli Stepana Bandery, którzy po raz kolejny, z okazji urodzin wielkiego ukraińskiego gieroja, przeszli triumfalnie ulicami Kijowa. Dziwi to oczywiście Polaków, którzy znają Banderę głównie z opracowania planu systematycznego i przerażającego ludobójstwa na Kresach, lecz jeszcze w większe osłupienie wprawiać może ostentacyjne poparcie władz Ukrainy, dla tego typu przedsięwzięć.

W tym roku zaskoczeni nie będą jedynie Chińczycy, którzy 1 stycznia ogłosili pełną gotowość bojową swojej armii oraz to, że nikt już nie będzie lekkomyślnie traktować ambicji państwa środka.

Zanim jednak wszyscy znajdziemy się w granicach Chin kontynentalnych, zapraszamy do wspólnego oglądania najnowszego odcinka z serii Komentarz Konieczny, gdzie Piotr Korczarowski podsumuje dla Państwa najciekawsze wydarzenia minionego tygodnia.

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------
Wesprzyj naszą pracę tradycyjnym przelewem bankowym na numer konta:
PL 74 1140 2004 0000 3702 4136 3109 [Kod BIC/SWIFT - BREXPLPWMBK]
PayPal: KomentarzKonieczny@gmail.com lub https://paypal.me/korczarowski?locale.xpl_PL
Patronite: https://patronite.pl/emisjatv

Film znajduje się w katalogu: Komentarz Konieczny


więcej

Komentarze