Od Zera Do Milionera00:13:24

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: kolodziejadrian
Reklama na FB: https://kolodziejconsulting.pl/pro/facebook-ads-szkolenie/facebook-ads-szkolenie/
Darmowy trening : https://kolodziejconsulting.pl/pro/trening/zapis-na-trening/
Grupa na FB: http://bit.ly/2M7hHy6

Spis treści:

1. Zmień otoczenie. Przestań zadawać się z ludźmi, którzy ściągają Cię w dół.

2. Przestań koncentrować się na problemach, a zacznij na rozwiązaniach. Większość z nas narzeka jak ciężkie jest ich życie, ale nic z tym nie robią.

Załóżmy, że chcesz założyć kanał na Youtube, ale boisz się pokazywać. Jesteś introwertyczny. Co robisz? Tworzysz scenariusz, animacje, nagrywasz głos i nie musisz się pokazywać. Koncentruj się na rozwiązaniach.

Jesteś otyły? Możesz narzekać i jeść pizzę, albo zacząć trenować.

Przestań przerzucać odpowiedzialność na innych. Nie ważne czyja to wina. Weź ją na siebie i działaj.

3. Zacznij inwestować w siebie.

Większość ludzi która chce zarabiać pieniądze online najpierw chce zarobić, a później gdy będą mieli pieniadze chcą kupić kurs. Dlatego wolą spotykać się z kimś, kto dopiero zaczyna. Z ludźmi dla których zarobienie 1000 zł w internecie jak jak odnalezienie wody na Marsie. Zamiast zainwestować pieniądze w kogoś, kto obraca setkami tysięcy miesięcznie i wie, jak dostać się na szczyt.

Jak już zaczniesz zarabiać to utrzymaj swój poziom życia w miejscu i inwestuj w siebie. Gdy zarobisz naprawdę dużo to wtedy zaczniesz spłacać kredyty, kupować samochody i zegarki.

4. Zapomnij o planie B. Arnold Schwarzenegger rozumiał, że posiadanie planu B odbiera energię. Wikingowie plali swoje statki, żeby nie móc się cofnąć.

5. Przestań jarać zielsko i palić papierosy. To ogłupia

Komentarze