JAK ZBUDOWAĆ KAMPERVANA NA BAZIE CITROENA JUMPY. KAŻDY DA RADĘ? ILE TO KOSZTUJE? / NOWY HAK DO BMW.00:57:12

zwiń opis video pokaż opis video
Cashback serwis Letyshops - https://letyshops.app.link/ihVUt4tP0db
Wtyczka do przeglądarki - https://bit.ly/2OTLVYaCześć,
tym razem zobaczycie odcinek łączony. Nowy film z lutego połączony z Van turem KamperVana Pana Grzegorza. Z Citroena Jumpy zrobił super kampervana. Samodzielnie wykonał całą zabudowę. Ale od początku.

Jest luty 2021. Jedna Pani wjechała w tył mojego BMW. Ci, którzy są ze mną na Instagramie doskonale o tym wiedzą. Straty nie są duże jednak... dostał hak który musiałem wymienić. Zamontowali mi nowy hak jednak zanim gdziekolwiek pojadę to muszę sprawdzić, czy całą elektryka dobrze działa. Zatem jadę podłączyć przyczepę kempingową i sprawdzić czy wszystkie światła będą się świeciły.

W drugiej części filmu zobaczycie samochód Pana Grzegorza. Pan Grzegorz był moim instruktorem gdy uczyłem się jazdy z przyczepą kempingową. Dzięki niemu wiem dokładnie jak wykonywać wszystkie nawet najbardziej skomplikowane manewry. Dzięki temu już niejednokrotnie cofałem przez cały kemping aby na końcu zaparkować tyłem na odpowiednim miejscu.

Pan Grzegorz postanowił zbudować własnego kampervana. Kupił do tego celu odpowiedni samochód i z zegarmistrzowską precyzję zaplanował każdy element zabudowy. Tu wszystko ma swoje miejsce. Wszystko jest przemyślane. Dzięki temu może podróżować bezpiecznie i miło spędzać czas na kempingach.

Ile kosztowała całą operacja? Zapraszam do oglądania. Wszystkie ceny są podane. I zakup samochodu i cena zabudowy. Będziecie zaskoczeni w jakiej kwocie można mieć własnego kampervana.

Pozdrowienia i dzięki, że tu jesteście!

Zapraszam do oglądania tego odcinka oraz dziękuję za wszystkie lajki i subskrypcje!!

Data nagrania luty 2021 / kwiecień 2020 (van tour)

Dziękuję za wszystkie subskrypcje i komentarze i zapraszam na Instagram gdzie na bieżąco możecie śledzić to co robię.

-------------------------------------------------------------------

Instagram: https://www.instagram.com/maciejontour/

Kontakt: wspolpraca@maciejontour.pl

-------------------------------------------------------------------
#kampervan #bmw #vantour

Komentarze