Dziś połącz się ze swoim przeznaczeniem. Jedyna taka medytacja po polsku - Taniec Życia.00:37:38

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: SpecBabka
Można JUŻ dołączyć do KWANTÓW PRZEZNACZENIA - https://klaudiapingot.pl/produkt/kwanty-przeznaczenie/
To pakiet wspaniałych medytacji i 3-dniowy proces na żywo.

A dziś zapraszam Cię, by połączyć się z przeznaczeniem poprzez ciało. Ruch to energia. Energią przywołujesz to, co ma się wydarzyć w przyszłości. Ruch także wpływa na twoje samopoczucie i wibracje w chwili obecnej. Poprzez wibracje kreujesz swoje przeznaczenie.

Naszą randkę z przeznaczeniem zaczniemy krótką motywacyjną przemową o tym, co nas odcina od najlepszej wersji przyszłości i jak podnieść swoje wibracje. Opowiem Ci kogo powinny dotyczy Twoje intencje i w jaki sposób wpływać na swoje otoczenie i swoją rodzinę.

Potem połączymy się ze sobą i z najlepszą wersją przyszłości w ruchu, w energii życia. Ważne, aby przygotować sobie kawałek podłogi, bo będziemy kołysać i falować na stojąco, potem intuicyjnie poruszać się w rytmie muzyki, aż w końcu, po najbardziej dynamicznej części położysz się i pozwolisz inteligentnej energii robić swoje. Ta forma medytacji wskazana jest także z opaską na oczach, z zamkniętymi oczami - tylko wówczas uważaj na starcie z meblami.

Już teraz na mojej stronie dostępne są kosmiczne Kwanty Przeznaczenia, które mogą Ci służyć cały rok. Taniec Życia jest tam dostępny w całości do pobrania, jak i inne medytacje.
więcej

Komentarze