ZAPROSZENIE NA PREMIERĘ FUCKTEDE / GLAM RAP 24.06.201000:01:08

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Najwiekszejol
Planowana na jesień premiera płyty Tedego została przełożona na czerwiec. Ponadto zmieniony został tytuł. Zamiast Note3 nowy album zatytułowany będzie "Fuck Tede". Siódma solowa płyta tego najbardziej rozpoznawalnego rapera trafi do sklepów już 24 czerwca 2010 roku. Na ten dzień wytwórnia Wielkie Joł przygotowała moc atrakcji.

Prapremiera płyty Tede "Fuck Tede" odbędzie się 24 czerwca 2010 o godzinie 17:00 w sklepie #XXIV [czytaj Hash24] na rogu ulic Koszykowej i Mokotowskiej w Warszawie. Do kupienia w cenie promocyjnej będzie najnowsza płyta Tede. Będzie również możliwość zdobycia autografu. Nie zabraknie także niespodzianki od marki odzieżowej PLNY Textylia.

Trzy godziny później, 24 czerwca 2010 roku, o godzinie 19:00 zapraszamy na oficjalną premierę na Muzycznej Scenie salonu Empik Junior w Warszawie, przy ulicy Marszałkowskiej 116. Odbędzie się tam koncert promocyjny oraz podpisywanie albumu.

Wszystkich którzy będą odczuwali niedosyt wrażeń po prapremierze w sklepie Hash24 i premierze albumu na muzycznej scenie empik Junior zapraszamy od 23:00 na Glamparty & Afterparty do PlatiniumClub by wspólnie oblewać najnowszą premierę. Zapowiada się bardzo gorąca noc.Za gramofonami Dj Macu i Dj Glenn Lopez. Na mikrofonach Tede, Ekipa Wielkie Joł i zaproszeni goście. Wstęp wolny. Selekcja.

Komentarze