Montaż stołów roboczych Felder Fat 300 z regulacją wysokości blatu00:12:01

zwiń opis video pokaż opis video
Stoły robocza regulowane w pionie to świetna sprawa, tym bardziej jeśli pracuje się samemu. Przy dużym warsztacie taki wózek może służyć jako mobilny stół na którym można pracować jak na stole stacjonarnym lub strugnicy. Mogą służyć również jako przedłużenie blatów roboczych każdej maszyny, dzięki płynnej regulacji w górę i dół. Dla mnie najważniejszym jest to, że bez najmniejszego uszkodzenia materiału, przewiozę blat do szlifierki FS 722 lub ze stołu na piłę formatową Felder K690S do formatowania. Dzięki wózkom Fat 300 nie będę musiał dźwigać ciężkich i dużych elementów drewniany. Dzięki czterem skrętnym kółkom z hamulcami stół nie przesuwa się i wystarczy tylko nasunąć materiał na delikatnie opuszczony blat wózka żeby przewieźć go do dalszej obróbki. Montaż stołu roboczego jest prosta i potrzeba tylko wkrętarki. Użyłem wkrętarki panasonic do przykręcenia wszystkich śrub oraz blatu do masywnych stalowych profili. Dzięki masywnej budowie wózek nożycowy może przenosić obciążenie do 300kg. Wysokość regulowana jest za pomocą pompy hydraulicznej pompowanej nogą. Wysokość minimalna to 400mm a maximum 1020mm.

Więcej informacji: http://pl.feldershop.com/pl/Wyposa-enie-warsztatu/Sto-y-podno-ne/Regulowany-na-wysoko-st-roboczy-FAT-300-FELDER-bez-p-yty-roboczej.html

....................................................................................................

Zapraszam do Subskrypcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:
https://www.youtube.com/channel/UCQxiiqbiHp77Ky2bdjMbbxg

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

http://mebletwojegopomyslu.pl/
https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
http://www.spryciarze.pl/profil/507630
http://www.cda.pl/Meble_Twojego_Pomyslu
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/

Warsztat Stolarski
Meble Twojego Pomysłu
.....................................................................................................

Film znajduje się w katalogu: Prezentacje


więcej

Komentarze