Odkurzacz przemysłowy Starmix ISP iPulse ARDL 1635 EWSA00:18:06

zwiń opis video pokaż opis video
Link do odkurzacza:
https://swiatnarzedzi.pl/pl/p/Odkurzacz-przemyslowy-Starmix-ISP-ARDL-1635-EWS-Permanent-iPulse-do-pracy-ciaglej-worki-i-dostawa-GRATIS/6910

Starmix ISP iPulse ARDL 1653 EWS to profesjonalny odkurzacz przemysłowy, stworzony z myślą o ciągłej i wymagającej pracy. Wyposażone w dwa filtry i wydajny silnik 1600 W urządzenie jest przeznaczone głównie do usuwania dużych ilości pyłów pochodzących z elektronarzędzi, powstałych np. w wyniku cięcia, szlifowania czy wiercenia. W tym modelu zastosowano system Permanent Clean - stałego, pulsacyjnego oczyszczania filtrów podczas pracy. Proces ten odbywa się za pomocą elektromagnesu, który generuje kilkadziesiąt uderzeń w filtr na każdy cykl czyszczenia, bez przerywania pracy. Dodatkowo w odkurzaczu zastosowano dwa czujniki przepływu powietrza, które dają obraz, czy spadek podciśnienia wywołany jest blokadą na wężu, czy też zapchanymi filtrami. Dzięki temu odkurzacz będzie uruchamiał proces czyszczenia tylko i wyłącznie wtedy, gdy filtry będą zapchane. Łączna powierzchnia filtrów to 8600 cm². Filtry są wykonane z wysokiej jakości poliestru, do którego nie przywiera pył oraz który można łatwo czyścić na mokro. Można również z zamontowanymi filtrami usuwać duże ilości płynów, błota itp. Klasę filtracji filtrów w tym odkurzaczu oznaczono literą M co oznacza, że odkurzacz nadaje się do prac z pyłami drzewnymi, trocinami i usuwaniem powłok lakierniczych. Urządzenie cechuje łagodny rozruch i wyłączanie. Po wyłączeniu elektronarzędzia odkurzacz pracuje jeszcze przez pięć sekund usuwając urobek z węża ssącego antystatycznego o długości pięciu metrów. Duża siła zasysania, 259 mbar sprawia, że odkurzacz jest w stanie wyciągnąć brud z każdej szczeliny do zbiornika o pojemności 35l.

....................................................................................................

Zapraszam do Subskrypcji kanału YouTube, aby być na bieżąco:
https://www.youtube.com/channel/UCQxiiqbiHp77Ky2bdjMbbxg

Zajmujemy się realizacją nieszablonowych zamówień, głównie z drewna litego.
Jako jedyny, Warsztat Stolarski – Meble Twojego Pomysłu zalewa meble, przedmioty wykonane z drewna i łączy elementy wizualne za pomocą żywicy.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

http://mebletwojegopomyslu.pl/
https://www.facebook.com/mebletwojegopomyslu/
http://www.spryciarze.pl/profil/507630
http://www.cda.pl/Meble_Twojego_Pomyslu
https://pl.pinterest.com/MebleTwojPomysl/

Warsztat Stolarski
Meble Twojego Pomysłu
.....................................................................................................

Film znajduje się w katalogu: Prezentacje


Komentarze