Gryguć: Polska byłaby w stanie przechwycić Szwecję00:18:00

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: eMisjaTv
Zapytany o ocenę przemówienia prezydenta Dudy w Oświęcimiu Tomasz Gryguć, znany szerzej internautom jako "Pan Nikt" odpowiada, że to kopanie trupa leżącego przy drodze. Chodzi oczywiście o jakość kolejnych rządów III RP. Także i tym razem nie było niespodzianki. Zdaniem Grygucia wystąpienie Andrzeja Dudy to trawestacja tow. Cyrankiewicza, skandaliczne i żenujące. Natomiast media w Izraelu mówiły jedynie o przemówieniu prezydenta Riwlina, który skorzystał z okazji, aby przypomnieć Polakom rolę jaką odegrali w holocauście, tj. złodziei, bandytów i morderców.

"Żydzi chcą stać się udziałowcami w tym bardzo ważnym geostrategicznie regionie. Robią to mądrze, zgrabnie i bezwysiłkowo, biorąc pod uwagę, kto rządzi Polską" - mówi Gryguć i dodaje - "W obecnej układance geopolitycznej jesteśmy w fazie dekonstrukcji ładu globalnego i rekonstrukcji na nowo. Państwa pozornie własne, słabe i niesuwerenne powinny nie wychylać się i nie wychodzić przed szereg".

Gdybyśmy jednak mieli rząd narodowy "Polska byłaby w stanie przechwycić Szwecję, przechwycić ten rejon ideologicznie i kulturowo. Zagospodarować na nowo tę masę upadłościową. (...) Prawdziwy projekt "międzymorza" tj. Szwecja - Polska - Turcja byłby do zrealizowania, zwłaszcza w sytuacji chaosu, kiedy ład rekonstruowany jest na nowo. Dlatego zbrodnią wszystkich elit po 1989 r. jest niewykorzystywanie wielkich szans geopolitycznych" - puentuje "Pan Nikt".

Więcej o koncepcji geostrategicznej dla Polski w książkach Tomasza Grygucia na stronie: https://3dom.pro/category/?q=pan%20nikt#top

Polecamy też śledzić fanpage "Pana Nikt" na facebooku: https://www.facebook.com/1pan.nikt1/

====================

Przypominamy o możliwości wsparcia finansowego naszej stacji.
Darowizny można kierować na konto Stow. Robotników Chrześcijańskich w Łodzi,
Polski Bank Pocztowy: 20 1320 1449 2637 4622 2000 0001
(Tytułem przelewu: eMisjaTv – wsparcie)
lub na nasz PayPal: redakcja@emisja.tv
oraz poprzez portal: https://patronite.pl/emisjatv

Facebook: https://www.facebook.com/eMisjaTv/
Twitter: https://twitter.com/emisjatv

Film znajduje się w katalogu: Polskim Okiem


więcej

Komentarze