Poleszuk: Może mój pobyt w więzieniu miał coś zmienić00:08:00

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: eMisjaTv
W ubiegłym roku Barbara Poleszuk, młoda patriotka z Hajnówki, trafiła do więzienia za rzekomą napaść na policjanta. Mimo rozbieżności w zeznaniach i nieposzlakowanej opinii, Basia znalazła się w celu, gdzie miała odbyć wyrok 4 miesięcy więzienia.

Po ogólnopolskich protestach i zainteresowaniu się sprawą przez Ministerstwo Sprawiedliwości, wyrok zamieniono na dozór elektroniczny. Specyficzną bransoletkę zdjęto Basi dopiero pod koniec lutego. „Z jednej strony jest to ulga, że nie mam tego dozoru, no ale to się będzie za mną gdzieś tam ciągnąć, więc to nie jest tak, że zakończyłam odbywanie kary i to się nagle wszystko zakończy. Wiadomo że było o tym też głośno w mediach i nie da się po prostu nagle wymazać tego z pamięci” – komentuje Barbara Poleszuk.

Z całą pewnością nie zamierza ona jednak rezygnować z działalności patriotycznej – „Mam swoje zasady, swoje wartości i po prostu mam jakiś cel i będę do niego dążyć. (…) porównując do tego co było kiedyś, z czym musiano się kiedyś mierzyć, to co z tego, że napiszą o mnie w gazecie”.

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Zrzutka na studio: https://zrzutka.pl/nowe-studio-emisji-tv
Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: redakcja@emisja.tv
Chcesz wykonać tradycyjny przelew do polskiego banku? Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie/
Facebook: https://www.facebook.com/eMisjaTv/
Twitter: https://twitter.com/eMisjaTv
Kontakt z redakcją: http://emisja.tv/programy/kontakt/

Film znajduje się w katalogu: Polskim Okiem


Komentarze