Walczak: Nie wyobrażam sobie koalicji z PO00:04:00

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: eMisjaTv
Po roszadach środowisk skupionych pod szyldem Konfederacji w sojuszu pozostał twardy trzon założycielski złożony z narodowców i wolnościowców oraz niedawno powstałego ugrupowania Grzegorza Brauna - Korony. Jak twierdzi Izabela Walczak, jedynka na liście Konfederacji w okręgu 11 (m.in. Kutno, Sieradz, Łowicz, Zduńska Wola, Łask i Wieluń) jej formacja cieszy się również poparciem rolników, kierowców oraz rodziców zrzeszonych w stowarzyszeniu STOP NOP.

Na pytanie o sugerowany przez Marka Jakubiaka sojusz Konfederacji z Koalicją Obywatelską Izabela Walczak odpowiada, że nie wyobraża sobie takiego porozumienia, ponieważ chęć odsunięcia Prawa i Sprawiedliwości od władzy nie może stanowić jedynej płaszczyzny dla koalicji. Na przeszkodzie stanęłyby ideały, wartości, a nawet sam program wyborczy Konfederacji, którego podstawą jest np. radykalna obniżka obciążeń podatkowych, czy choćby rozsądna strategia imigracyjna hamująca obecne trendy tzw. polityki otwartych drzwi.

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

Darowizny prosimy kierować na fundację Inicjatywa Przeciw Cenzurze.
Nr konta: 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: redakcja@emisja.tv

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do banku? Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie/

Film znajduje się w katalogu: Polskim Okiem


Komentarze