3 pytania, których nie znałeś jak się zmotywować [motywacja do działania według naukowców]00:08:37

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Rafal_Szrajnert
Platforma z kursami https://bit.ly/326R4PK
Zapisz się na MOJĄ LISTĘ EMAIL https://bit.ly/3fs22pi
SUBSKRYBUJ: https://bit.ly/YoutubeRafal
Pełny wpis: https://www.rafalszrajnert.pl/jak-sie-zmotywowac/
___________________________________________________
Jeśli podobają Ci się moje filmy i chcesz więcej to subskrybuj: https://www.youtube.com/channel/UCp3v4HZdCe_U1TBdjtrPnVQ?sub_confirmation1

Moja agencja marketingowa: https://uniqueseo.pl ___________________________________________________
Instagram: https://www.instagram.com/rafalszrajnert/

Facebook prywatny: https://www.facebook.com/rafalszrajnert


Facebook firmowy: https://www.facebook.com/rafalszrajnertcoaching ___________________________________________________
Motywacja do działania wszyscy jej chcemy, wszyscy jej potrzebujemy, jednak większość z nas po prostu nie ma jej dostatecznie dużo. Motywacja bywa nieuchwytna, a gdy już uda nam się ją w sobie znaleźć mamy trudność z jej utrzymaniem. Poczucie braku motywacji jest naturalne i występuje u najlepszymi z nas. Nawet ludzie sukcesu, o których czytamy, słyszymy i podziwiamy ich za wielkie osiągnięcia, też mają chwile i momenty, gdy tracą swoją motywację. Jednak to, że spadek i brak motywacji są wpisane w naszą ludzką naturę, nie oznacza, że nie powinniśmy podejmować walki, aby utrzymywać i rozpalać w sobie ogień motywacji do działania. Jak się zmotywować? Jak podtrzymywać swoją motywację?


Z czego wynika brak motywacji?

Pewnie nieraz zdarzyło Ci się pomyśleć lub powiedzieć coś w stylu a, nie chce mi się lub a, mam tego serdecznie dość. Jak myślisz, skąd się to bierze? Czemu ludzie borykają się z brakiem motywacji? Przecież zazwyczaj mają świadomość, że daną rzecz trzeba zrobić. Czy takie narzekanie w czymś pomoże? Czy odwlekanie w czasie zrobienia tego konkretnego czegoś przysłuży się komuś? Nie wydaje mi się. Co więcej większość osób, która ma z lenistwem czy brakiem motywacji problem, również jest świadoma, że prokrastynacja jest całkowicie bez sensu.

Komentarze