Wilk: Nam nie chodzi o pieniądze, lecz zasady00:05:00

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: eMisjaTv
Jacek Wilk z koła poselskiego Konfederacji twierdzi, że dwucyfrowy wynik w wyborach do Parlamentu Europejskiego jest w zasięgu jego formacji.

"Prawicy było zawsze trudniej się dogadać, bo nam nie chodziło o pieniądze, lecz zasady i to było bardzo trudne, te wszystkie zasady jakoś ustalić, ale skoro raz się dogadaliśmy, skoro już raz się porozumieliśmy co do tych zasad, to jest to bardzo mocne spoiwo" - mówi poseł Konfederacji.

Zapytany o środowiska potencjalnych wyborów Wilk odpowiada, że na jego ugrupowanie będą głosować "wszyscy ci, którzy szukają alternatywy politycznej, (...) którzy mają już dość PO-PiSu, którzy są przeciwnikami wojenki polsko-polskiej i którzy chcą prawdziwej zmiany. Nie tej 'dobrej zmiany' pisowskiej, która tak naprawdę jest naśladowaniem poprzedników; jest jednym wielkim POPiSem, plus przystawki, tylko czegoś innego, nowego. Nowej energii".

Na potwierdzenie tej tezy Jacek Wilk przypomina tematy, które w kampanii wyborczej podjęli przedstawiciele Konfederacji. "Wyborcy zauważyli, że mówimy odważnie o pewnych sprawach, o których inni wolą milczeć, albo boją się wychylać, a my o tym mówimy, przez co zyskujemy wiarygodność" - zauważa poseł.

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

UWAGA - MAMY NOWY NUMER KONTA!! Darowizny prosimy kierować na fundację Inicjatywa Przeciw Cenzurze. Nr konta: 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: redakcja@emisja.tv

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do banku? Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie/

Film znajduje się w katalogu: Polskim Okiem


Komentarze